PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=418267}

Rozgadana farma

Potlach
8,0 227
ocen
8,0 10 1 227
Rozgadana farma
powrót do forum serialu Rozgadana farma

Ekstra :)

ocenił(a) serial na 8

Bardzo śmieszny, choć czasem nie dla dzieci ;P

Kura do koguta:
-Ile chcesz zwlekać z dzieckiem? Czekasz, aż dostanę kuropauzy?
;D

Polecam ;)

ocenił(a) serial na 8
buszasz

Bo to nie jest animacja dla dzieci;)

ocenił(a) serial na 8
marchewka95

Tyle, że TVP emitowała 'Potlach' w porannym, wakacyjnym bloku bajek dla dzieci... Duży błąd rady programowej: 1. Często nie dla dzieci, 2. Wielu dorosłych widzów, będących akurat w pracy, nie miało szansy zapoznać się z animacją. No ale cóż ;)

ocenił(a) serial na 8
buszasz

Racja, racja;)

buszasz

TVP chyba myśli że wszystko co animowane jest dla dzieci

użytkownik usunięty
buszasz

I te pogadanki o in vitro jeżeli dobrze pamiętam

buszasz

no zakochałam się w tej animacji:D mam 22 lata a codziennie rano siadam i ogladam no można się uśmiać. Ale racja nie wiem czy bajka nadaje się dla dzieci. Czy wszystko tak "poszło do przodu" że są w stanie zrozumieć niektóre wątki??

ocenił(a) serial na 8
Princesska0512

Sądzę, że właśnie nie poszło do przodu i nie zrozumieją, a nawet jeśli, to mogą być zgorszone ; p stąd dziwi decyzja rady programowej, ale cóż... Najważniejsze, że nam ta godzina jednak pasuje : D

ocenił(a) serial na 9
Princesska0512

E tam, jak nie zrozumieją to pewnie zapomną, bez przesady z tymi kontrowersyjnymi wątkami ;) Uwielbiam tą bajkę :D

ocenił(a) serial na 8
perfectcrime

bajla zdecydowanie nie jestt dla dzieci, a one wbrew pozorom mają dobrą pamięć...

buszasz

Mój młodszy brat nie wie o co chodzi w tej bajce

ocenił(a) serial na 8
batman_fw

fakt, że nie rozumie nie znaczy, że nie chce zrozumieć i może sie w końcu zapytać o co w tym wszystkim ,,chodzi"

użytkownik usunięty
buszasz

A kto mówi że animacje tylko dla dzieci

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones