PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10019141}

Rozmowy z mordercą: Taśmy Jeffreya Dahmera

Conversations with a Killer: The Jeffrey Dahmer Tapes
7,0 3 870
ocen
7,0 10 1 3870
5,7 3
oceny krytyków
Rozmowy z mordercą: Taśmy Jeffreya Dahmera
powrót do forum serialu Rozmowy z mordercą: Taśmy Jeffreya Dahmera

To straszne że (Dahmer) zabił tak wielu niewinnych Afroamerykanów , Latynosów gejów. No tak, życie dwóch pierwszych, białych ofiar Dahmera, nie ma dla niego żadnego znaczenia.

ocenił(a) serial na 7
jaycutler

też zauważyłam okropne uprzedzenia kolorowej społeczności, a przecież biegli psychiatrzy zgodnie stwierdzili, że to nie były zbrodnie z nienawiści tylko go pociągał taki typ urody.

użytkownik usunięty
czesmengulgot

Uderzające jest to podejście niektórych: "zabijał czarnych, więc to rasista", jakby inne powody nie miały prawa istnieć...

ocenił(a) serial na 7
jaycutler

Przecież lepszej historii netlflix nie mógł sobie wymarzyć czarni+geje

ocenił(a) serial na 9
chachal00

dokładnie, to samo pomyślałam xd

ocenił(a) serial na 10
chachal00

Netflix trafił w dziesiątkę, a historia Dahmera, idealnie tutaj uzupełnia obecny trend. Dahmer sam ulokował się w dzielnicy zamieszkanej głównie przez czarną społeczność, więc odbieram osobiście mordowanie głównie czarnych za "czysty przypadek". Byli łatwiej dostępni i chętni na "gorącą sesje zdjęciową". Taka dzielnica i pewnie taka obyczajowość. Ale pewnie to w tym dokumencie przemilczeli. Jeszcze nie oglądałem, choć mam nadzieję, że będzie warto.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones