PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=782177}

Runaways

6,9 4 463
oceny
6,9 10 1 4463
Runaways
powrót do forum serialu Runaways

Na ekranie tej maszyny czasu Steina pojawilo sie zniszczenie LA w przyszlosci. Jak wiemy Runaways i Agents of Shield to jedyne seriale Marvela krecone w LA. Gregg Skulin (Chase) i Chloe Bennet (Daisy) biegali ostatnio razem po LA. Stad wiec moja teoria, albo bardziej nadzieja, ze moze wreszcie doczekamy sie crossoveru. Ta wizja przyszlego zniszczenia LA zbyt dobrze pasuje w to co wiemy o niedalekiej przyszlosci z Agents of Shield. W 4 sezonie Agents of Shield padlo sporo odniesien do Runaways, tyle ze do komiksowych bo serialu wtedy nie bylo. Tak wiec sadzicie, ze to powiazane i sa szanse na crossover lub chociaz goscinny udzial czy nie?

ocenił(a) serial na 7
keteek

Chociaz z drugiej strony moze to nic nie znaczyc bo moze to miec zwiazek z rasa Karoliny, jej rodzicow i ich celem.

ocenił(a) serial na 8
keteek

moze odnosi sie to do nowych avengers

ocenił(a) serial na 5
keteek

Obecnie Agenci są w kosmosie w przyszłości, więc crossover jest niemożliwy. 1 sezon Runaways ma mieć 13 odcinków, a akcja w kosmosie potrwa przynajmniej pół sezonu.

ocenił(a) serial na 7
Daroo_3

Chodzilo mi o potencjalna szanse w przyszlosci bo jak dotad kazdy wie jak to wyglada w tym temacie. Wiem, ze w tej chwili to raczej niemozliwe, chyba ze jakos to obejda (nie wszyscy z AoS sa w kosmosie, ktos z Runaways moze sie pojawic jak juz agenci wroca, mozliwosci jest i tak wiele).

ocenił(a) serial na 5
keteek

Tylko Fitz nie jest, bo aktor pracuję obecnie gdzieś indziej, więc jego nie dadzą. A w przyszłości... Cóż, zależy czy seriale dostaną kolejne seozny. Agenci ledwo co dostali obecny sezon.

ocenił(a) serial na 7
Daroo_3

To z Fitzem to tylko jedna z wielu mozliwosci, chodzilo mi o pokazanie, ze sie da. Fabula nie stoi wcale na przeszkodzie, jedyna przeszkoda jest studio, ktore nie pozwala na jakiekolwiek crossovery miedzy filmami, ABC, Netflixem i reszta.

Nawet jakby jakis serial zostal anulowany to ktos moze przejsc do drugiego, spojrz na przyklad na Buffy i Angela - po zakonczeniu Buffy Spike przeszedl do Angela.

Tak jak pisze - jedyna realna przeszkoda jest studio, z Kevinem Feigem na czele.

ocenił(a) serial na 6
Daroo_3

"Agenci ledwo co dostali obecny sezon."

A szkoda bo ostatnie sezony trzymają poziom. 100x przyjemniej się to ogląda niż arrowy, Flashe i pozostałą kupę z tego uniwersum.

ocenił(a) serial na 5
damian788

Owszem, ale liczy się popularność i hajs z reklam.

keteek

wie ktoś gdzie można obejrzeć 5 odcinek?

ocenił(a) serial na 8
oxcvbx

na showmax oczywiscie

ocenił(a) serial na 7
keteek

Ja nie wiem ale mam nadzieję że dojdzie do crossoveru ; )

ocenił(a) serial na 7
keteek

Jakie dokładnie były te odniesienia w 4 sezonie?

ocenił(a) serial na 7
czlowiekfrank

Slabo juz pamietam ale pojawily w czesci 4b - LMD i jakies bylo w 4c - Framework. Na pewno jeden czy dwa byly w tym odcinku gdzie Shockley okazal sie byc Nitrem, a Senator zginela (chyba 4x12).

ocenił(a) serial na 7
keteek

Pamiętasz, jakie w tych odcinkach były wtedy odniesienia? I do których postaci/wydarzeń/etc. mniej więcej?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones