PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=567023}

Rzeczne potwory

River Monsters
7,7 520
ocen
7,7 10 1 520
Rzeczne potwory
powrót do forum serialu Rzeczne potwory

Ten program od razu zyskał sporą popularność, teraz w Discovery Channel leci od 17.
Discovery zrobiło serię Wade vs. Grylls, czyli dwa programy mające bardzo dużą oglądalność, z tego co czytałem obok Pogromców Mitów chyba największą. Od 17 zaczynają się Rzeczne Potwory, następnie Szkoła Przetrwania, oba programy bardzo lubię i gdy mam czas to z chęcią poświęcam te 2 godziny na ich oglądanie.
Jeremy Wade ma charyzmę, naprawdę dobrze się ten program ogląda.
Zdecydowanie polecam.

ocenił(a) serial na 8
daniel_m3

To tylko pokazuje, że nawet takie wędkarstwo kojarzące się z nudą może kogoś zainteresować, jeśli jest taka osoba pokroju Wade'a totalny pasjonat tego co robi i to się podoba. Facet na prawdę jest niesamowity

mate21

Nudne wędkarstwo, to wędkarstwo za czasów naszych ojców i dziadków w PRL. Teraz jest łowienie na morzu dużych sztuk, aktywne wędkarstwo spinningowe i to co ja osobiście preferuje, wędkarstwo karpiowe...:-)

daniel_m3

Grylls obecnie, to celebryta wśród survivalowców na całym świecie, patrz współpraca z firmą Grber, własna marka i gry komputerowe. Za to ten program, to dla mnie, wędkarza, najlepszy o tej tematyce jaki widziałem w życiu. Widziałem chyba wszystkie i tyle w temacie ode mnie...:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones