PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=567023}

Rzeczne potwory

River Monsters
7,7 520
ocen
7,7 10 1 520
Rzeczne potwory
powrót do forum serialu Rzeczne potwory

Niesamowity

ocenił(a) serial na 9

Oglądałem wszystkie serie.Najlepsze odcinki z Araipaimą, Okoniem nilowym, Sumem z Indii. Odnicek 14-sty 3 serii jeden z najlepszych.Świetne przedstawienie nudnego dla niektórych zajęcia jakim jest wędkowanie.
Gorąco polecam!
P.S. Może kiedyś wybierze się do Polski. Słyszałem że kiedyś szczupak zaatakowała dziewczynkę przy nabrzeżu jeziora

ocenił(a) serial na 10
kuman193

Tak, serial niesamowity. Niestety w Polsce nie ma czego szukać, jako potencjalnego ludojada prędzej zakwalifikowałbym suma, ale nie warto nawet porównywać rzeki Ebro z Wisła, Odrą i Bugiem razem wziętymi ;)

ocenił(a) serial na 8
Xiri

No nie wiem. Wisła to ściek, ale spora część ichtiofauny stanęła okoniem człowiekowi i doczołgała się do naszych czasów, jedynie jesiotr ostronosy i łosoś atlantycki wytłuczono niemal do nogi i teraz są gwiazdami głównie w akwakulturze i gastronomii. Mamy bolenie, brzany, szczupaki, sandacze, całkiem duże są też tołpygi, a ponadto w górnym biegu rzek znaleźć można trocie i głowacice. Na deser karp - jako ryba ważna dla naszej kultury. Kiedyś czytałem dużo czasopism wędkarskich w których powtarzano historie -jak wyglądały rekordowe połowy prawdziwych potworów. Szczupaki i Sumy pospolite nie miały by czym się wstydzić w porównaniu z gwiazdami odcinków programu i same stanowiłyby wdzięczny materiał na bohaterów wędkarskich przygód.

ocenił(a) serial na 9
kuman193

Świetnie zrealizowany program, naprawdę rewelacja. Nie tylko dla fanów wędkarstwa, a może właśnie szczególnie dla osób, które na co dzień nie mają styczności z wędką, aby przybliżyć tę tematykę. Jeremy jest mistrzem. pozdrawiam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones