PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=567023}

Rzeczne potwory

River Monsters
7,7 520
ocen
7,7 10 1 520
Rzeczne potwory
powrót do forum serialu Rzeczne potwory

Wiary nie daję...

ocenił(a) serial na 8

Wszedłem na filmweb spytać czy nie macie jakiegoś namiaru na ten serial w sezonach do dorwania...a tu ledwie 9 ludzi głos oddało. WTF? przecież ten serial jest zrobiony w bardzo fajny i niesamowicie ciekawy sposób. Naprawdę nikt tego nie ogląda? Aż takie to nudne? Wg. mnie Jeremy prowadzi jedne z ciekawszych ekskursji po rzekach świata. Totalne rozczarowanie.

ocenił(a) serial na 8
Narcoser

Czasem to śledzę na Discovery, facetowi trzeba oddać, że niezły z niego fanatyk to co on wyciąga z wody wędką robi wrażenie, plus ta determinacja. Podziwiam jego zamiłowanie do takiego wędkowania i ciekawość w poszukiwaniu odpowiedzi na pytania co robią morskie ryby w rzekach

ocenił(a) serial na 8
Narcoser

Po latach ktoś się nawinął. Ja. Tak - obejrzałem. Świetny program, tyle sezonów, tyle śledztw i "kryminalnych" zagadek, tyle ryb, i to Taaaaakich ryb, coś w sam raz dla każdego faceta a tu pustki - nikt nie ogląda, nikt z Filmwebu. Widocznie europejskie kino artystyczne, niezrozumiałe dla laików, z 30 osobową widownią ma tu większe wzięcie niż jeden z najoryginalniejszych i najciekawszych serii dokumentalnych ostatnich lat.

ocenił(a) serial na 8
Narcoser

To prawda, ale fakt że mało ludzi ogląda seriale przyrodnicze lub dokumentalne, a jak ogląda to przełączajac kanały i nie oceniają takich rzeczy. Ale ja uwielbiam ten program, niesamowicie wciąga, a ten dramatyzm historii, które opowiada Jeremy sprawia, że chce się dowiedzieć więcej, mimo że nie interesuję się wedkarstwem :)

ocenił(a) serial na 8
karolina05550

Wie ktoś może czy gdzieś można obejrzeć ten program gdzieś w necie?

ocenił(a) serial na 8
karolina05550

Ale odkop :) po 10 latach heh. Kiedyś miałem trochę odcinków powypalanych na płytach ale kiedy to było :) ...może kiedyś wrzucą i będzie w ofercie Netflixa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones