PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=857514}

Rzut za trzy

Hoops
5,6 3 085
ocen
5,6 10 1 3085
Rzut za trzy
powrót do forum serialu Rzut za trzy

Ten serial nie ma problemu z wulgarnością, a zwyczajnym brakiem jakiejkolwiek błyskotliwości i w dużej mierze tożsamości. Ogląda się to jak nieudane dziecko "F is for Family" i "Paradise PD", które samo w sobie jest już dupne. Humor chorobliwie bez polotu, postaci w większości całkowicie jednowymiarowe, jak ten grubas, którego osobowością jest bycie grubym. Fabuła i kreacja świata też ograna i przewidywalna. Na plus jedynie to, że nie jest aż tak drażniący jak paradise PD i w miarę nadaje się do puszczenia w tle w leniwy weekendowy wieczór do snu. Jestem świeżo po całym sezonie i napisałbym coś więcej, ale już mi powoli zaczynają umykać detale, bo tak bardzo mnie nie angażował. Wizualnie też kiepski i mocno ugruntowany w epoce - cienkie konturki, postaci na modłę rick and morty i bobs burgers, animacje kwadratowe, no dupy nie urywa. Najbardziej podręcznikowy przykład rasowego średniaka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones