PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95067}

Sąsiedzi

...A je to!
7,5 23 140
ocen
7,5 10 1 23140
7,8 6
ocen krytyków
Sąsiedzi
powrót do forum serialu Sąsiedzi

Dzięki tej bajce nauczyłem się jak robić różne pożyteczne rzeczy w domu .Ta seria nauczyła mnie jak się robi prace w domu .Ta seria mnie nauczyła jak kleić tapety ,jak wykładać kafelki ,jak zrobić półke na książki ,jak zrobić bujane krzesło ,jak naprawić kran ,jak zbudować garaż ,jak zrobić grzadki w ogródku no wiele rzeczy się nauczyłem dzięki tej bajce .Teraz umiem wykonywać różne prace domowe i sobie radze .Tak więc ta seria się przydaje ,tak to już sam umiem używać młotka ,obceg ,piły ,czy śrubokreta .To dzięki tej bajce wiem wiele o majsterkowaniu .Tak to zawsze sam coś zrobię w domu bo ta bajka mnie wiele nauczyła .

ocenił(a) serial na 10

hehe, dobre :) Chyba raczej nauczyłeś się jak nie robić pewnych rzeczy :)
Wiem, że piszę do usera usuniętego, ale może ktoś inny podtrzyma temat

chemas

Do tego jeszcze nauczyłem się jak zbudować bimbrownię, pędzić metę i robić bomby prądowe :)

ocenił(a) serial na 9
chemas

Podobno to Pat i Mat zbudowali ruchomy zamek Hauru.

kalifkol

Pewno to oni ;)

ocenił(a) serial na 10
maciejnazar7

Na 100%, a ja nauczyłam się jak zrobić własną fabrykę która tworzy dżem truskawkowy ;-).

ocenił(a) serial na 6
chemas

Dokładnie, serial można traktować jako poradnik, jak nie powielać błędów Pata i Mata:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones