PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=122620}

Sąsiedzi

5,1 14 990
ocen
5,1 10 1 14990
5,5 4
oceny krytyków
Sąsiedzi
powrót do forum serialu Sąsiedzi
malunkaniowa

Lokatorzy lepsi od Sąsiadów.

polishserial

Lokatorzy

ocenił(a) serial na 1
malunkaniowa

Oby dwa te seriale to knoty jakich mało. Marne dowcipy, tekturowa scenografia, podkładany śmiech. Wieś śpiewa i tańczy, a motłoch się cieszy. Tak na serio czy w tych serialach było cokolwiek co można by uznać za zabawne, co by wywołało choć ułamek uśmiechu, chociażby kącikiem ust? Najgorsza to Lewińska była - im bardziej próbowała być zabawna tym okazywała się bardziej żenująca i głupia. Choć głupia to ona jest w każdej roli.

ocenił(a) serial na 8
adammo1313

Sąsiedzi 100 razy lepsi

R_a_d_z_i_o

Lokatorzy

TenTypMes

Lokatorzy

miluniania

Lokatorzy bo tam byl seksi Jacek

danelala

Lokatorzy

ocenił(a) serial na 5
R_a_d_z_i_o

sąsiedzi lepsi

adammo1313

doskonałe podsumowanie tych seriali :)

adammo1313

''podkładany śmiech''
to stały element seriali komediowych od lat 60.

adammo1313

Po co taka chamska opinia? Seriale są przyjemne i cieszą. Scenografia jest świetnie i idealnie oddaje klimat tamtych lat.

użytkownik usunięty
malunkaniowa

Lokatorzy ponad wszystko. Sąsiedzi to chała.

Lokatorzy z Frankiem, Jackiem

malunkaniowa

"Lokatorzy" <3 Wiecie, że można ich oglądać na YT? ;p

Milena_96

Kiedyś sąsiedzi, teraz jednak wole lokatorow:)

malunkaniowa

Sąsiedzi

PCFilmWeb24

Sąsiedzi

malunkaniowa

sąsieedzie lepsi,bardzo lubie oglądac oba te <seriale? > ale po pewnym czasie te wszystkie żarty są tak prtzewidywalne,banalne,że staję się to nudne ...

ocenił(a) serial na 3
malunkaniowa

Kiedy emitowano Lokatorów to ich lubiałem ale w tej chwili humor jednego i drugiego serialu mnie załamuje.

malunkaniowa

Zdecydowanie "Lokatorzy".

ocenił(a) serial na 6
malunkaniowa

Oba są porównywalne jeśli chodzi o humor, ale osobiście zawsze wolałem Sąsiadów.

malunkaniowa

Lokatorzy

użytkownik usunięty
malunkaniowa

jednak Lokatorzy :-)

ocenił(a) serial na 7
malunkaniowa

kocham te seriale za wspomnienia, które mi dają :) Za to że ile razy je oglądam przypomina mi się już nieżyjący dziadek, który je uwielbiał ;P są dla mnie na równym poziomie lokatorzy = sąsiedzi

ocenił(a) serial na 1
deminisia103

przykro mi to stwierdzić ale twój dziadek lubił naprawdę żenującą rozrywkę. To dwa najbardziej gówniane seriale "komediowe" na rodzimym rynku. Dobrze że już ich nie ma.

ocenił(a) serial na 7
adammo1313

Przykro mi że obrażasz mojego dziadka ;( I może są gówniane, nie przeczę, ale kiedyś nie było takiego wyboru jak teraz i mając 4 kanały oglądało się co bądź i akurat czasem padało na to. A jak się coś widzi 100 raz to można to nawet polubić :)

ocenił(a) serial na 1
deminisia103

Nie obraziłem twojego dziadka, prawda nie może obrazić, po prostu jest.
A jak się ma 4 kanały w których nic nie ma to się pudło wywala na śmieci i się czyta książki...
Jak ja interesowałem się telewizją to były tylko 2 kanały a i tak nikt źle nie powie o serialach z tamtych czasów.

ocenił(a) serial na 10
adammo1313

Jak widzę od wielu mam zupełnie odmienne zdanie. Otóż "Lokatorzy" to serial o młodych ludziach, a zaś "Sąsiedzi" są serialem dla ludzi (zauważyłam u niektórych) w innym przedziale wiekowym. Moim zdaniem są to dwa przykłady seriali komediowych "z klasą". Ktoś się nie zgodzi? Niektórzy wolą oglądać seriale typu "Kiepscy" w którym pojawiają się przekleństwa, żarty dotyczące kobiet i mężczyzn oraz (niby) "śmieszna" wg. niektórych patologia. Szkoda, że nasz kraj ma większą oglądalność seriali (typu "Kiepscy) niż np. "Lokatorzy". Mnie zawsze poprawiają humor owe dwa stare seriale ("Sąsiedzi", "Lokatorzy"). Poza tym pochodzą z np. Francji, gdzie cieszyły się uznaniem wśród wielu. Mimo to szanuje wszystkie opinie, bo każdy ma do nich prawo i nikt czy nic go nie odbierze. Pozdrawiam.

malunkaniowa

Lokatorzy.

Selena058

Sąsiedzi, zdecydowanie ;)

malunkaniowa

Sąsiedzi.

ocenił(a) serial na 7
malunkaniowa

Sąsiedzi.

ocenił(a) serial na 7
malunkaniowa

Lokatorzy zdecydowanie :)

ocenił(a) serial na 10
malunkaniowa

Ja uwielbiam i sąsiadów i lokatorów do dziś a jest 2022 :)

malunkaniowa

Lokatorzy górą lepiej się ogląda, Krysia ,Zuzia I Jacek są 10x lepsi od Patryjcji ,Cwał Wiśniewskiego..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones