PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103746}

Słodkie zmartwienia

Clueless
6,2 1 674
oceny
6,2 10 1 1674
Słodkie zmartwienia
powrót do forum serialu Słodkie zmartwienia

Nie podoba mi się ten serial za bardzo. Taki niby śmieszny, a idiotyczny. Daję mu najwyżej
3/10.

Stevie_konisiowata

Mnie ten serial bardzo się podoba. Oglądałam wszystkie odcinki i uważam ,że jest fajny. A ty zamiast obrażać serial mogłabyś napisać nie podobał mi się. A nie od razu takie wyzwiska. I serial ten był nawet zabawny nawet moja mama się czasem śmiała. I też z checią go oglądała. Bo był fajny. Znaczy nadal jest mimo ,że producenci polscy wstrzymali emisje dalszych odcinków. Nie mam pojęcia dlaczego, nie wykupują już tego serialu to znaczy nie kupili dalszych 22 odcinków. Mogli chociaż kupić jeszcze jeden 41 odcinke, bo tak skończyli na ciąg dalszy nastąpi....... Mnie się to nie podobało.

Stevie_konisiowata

mnie się wydaje że ten serial to taka parodia rozpieszczonych bogatych dzieci z Beverly Hills, i pod płaszczykiem głupoty tak naprawdę wytyka próżość, zarozumiałość i wszystkie inne wady bogatej młodzieży. Albo po prostu serial jest głupi a ja dorobiłem sobie ideologię, bo przypomina mi moje dzieciństwo i dobrze się kojarzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones