PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493952}

Słoneczna Sonny

Sonny with a Chance
6,0 9 005
ocen
6,0 10 1 9005
Słoneczna Sonny
powrót do forum serialu Słoneczna Sonny

Ten serial jest naprawdę ciekawy. Mimo, że występują tutaj młodzi aktorzy, to serial jest dobrze wykonany. Zostali oni doszlifowani, podobnie jak cały serial. Po prostu diament!

użytkownik usunięty
AdiXXX

Mnie też się bardzo podoba. Przyjemnie się ogląda i można się pośmiać. Moja ocena to 8/10. ;]

ocenił(a) serial na 1

Ty kutafonie jeden ty wy.......dzielaj że stąd w podskokach na jednej nóżce

ocenił(a) serial na 6
AdiXXX

Ja też uważam, że "Słoneczna Sonny" to najlepszy serial wśród obecnych disney'owskich "hitów". Jest zabawny- może i lekki humor, bez wyszukanych dialogów, ale naprawdę można się pośmiać z niektórych tekstów czy sytuacji, chociażby z relacji Sonny-Chad - niby się nienawidzą, ale wedle zasady "kto się czubi, ten się lubi". Wyraźnie nakreślone postacie- co prawda mocno przerysowane, ale wydaje mi się, że to celowy zabieg, napiętnowanie niektórych cech. Poza tym nie najgorsza gra Demi Lovato, Sterlinga Knighta i Tiffany Thornton. Nie jest to jakiś ambitny serial, ale na tle innych disney'owskich "super produkcji" nie kuje w oczy i miło się ogląda dla zabicia nudy.

ocenił(a) serial na 1
AdiXXX

Każdy z tych seriali młodzieżowych z DC, DXD, Nick to jeden wielki syf

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones