PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493952}

Słoneczna Sonny

Sonny with a Chance
6,0 9 003
oceny
6,0 10 1 9003
Słoneczna Sonny
powrót do forum serialu Słoneczna Sonny

Uważanie że ten serial jest zabawny? Waszym zdaniem można się na nim pośmiać?
Według mnie to tu się nawet z jego debilizmu pośmiać nie można, to jest aż tak żenujące!
Jeżeli koś uważa że to jest śmieszne to poproszę o argumenty!

Stevie_konisiowata

Nie jest ani trochę zabawny. Ba, jest głupi.

ocenił(a) serial na 7
Stevie_konisiowata

Hm, argumentem jest to, że jak go oglądam, to się śmieję? Cóż, nie każdy ma takie same poczucie humoru, ale to chyba nie odkrycie :)

2dayromance

bo sa ludzie sztywni, i sa ludzie luzaki ;D

ocenił(a) serial na 5
Stevie_konisiowata

Hmm.. Jeżeli chodzi o polski dubbing to ten serial jest żenujący. Ale w oryginalnej wersji językowej nawet można się pośmiać :) Jako że się zakochałam w tych głupkowatych tekstach (no i Sterlingu) to obejrzałam wszystkie odcinki i czekam na więcej. Wiem, dziecko ze mnie, ale nic na to nie poradzę xD

użytkownik usunięty
Stevie_konisiowata

Moim zdaniem seria 1 była bardzo zabawna, natomiast 2 to jakaś pomyłka. 2 seria jest nudna jak flaki z olejem i do tego wygłupiają się i to ma mnie niby śmieszyć?

Stevie_konisiowata

Żarty typu "Weś to opczaj! lol" nie są zabawne. Kiedy widzę tą Sonny i przypominam sobie scenę kiedy leżała na tym fotelu do masażu. I ten jej głupkowaty ryj to aż wymiotuję. Ogłupia dzieci.

użytkownik usunięty
Anzelma112

masz rację :) akurat ta scena była hmm żałosna . ale nie wszystkie odcinki były ;) podobał mi sie ten gdzie ekipa falls chciała zgarnąc ich pracownię ;D pozdrawiam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones