PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95931}
6,8 2 460
ocen
6,8 10 1 2460
Słoneczna włócznia
powrót do forum serialu Słoneczna włócznia

Jako małe dziecko mając 7 lat oglądałem ten serial w TVP1 i muszę przyznać, że spodobał mi się od pierwszego wejrzenia. Ciekawa fabuła, ciekawe postacie (zwłaszcza ten kosmita Ion, najlepszy moim zdaniem), nie najgorsze efekty specjalne, klimatyczna muzyka i dreszczyk emocji. No po prostu dawno już nic mnie tak nie wciągnęło, odkąd tą obejrzałem. Jednak z czasem po wielu latach zaczynałem zapominać o tym, ale musiałem za wszelką cenę przypomnieć sobie, jak kiedyś nazywał się serial. I wtem oto w sposób udało mi się przypomnieć! Jak? To było w lutym, kiedy ja przeglądając sobie stare reklamy niektórych kanałów na YouTubie ujrzałem filmik przedstawiający bloki reklamowe TVP1 z 2001 roku i wtedy (jak gnom z jasnego nieba!) zobaczyłem zapowiedź tego serialu, które poszukiwałem od dawna! Cieszy mi również fakt, że są tam wszystkie odcinki na YouTubie! Od razu zacząłem zabierać się za obejrzenie tego dzieła. Obejrzałem co piątku każdy odcinek od 6 marca do 29 maja. I co tu dużo gadać, ten serial wciąż robi na mnie niesamowite wrażenie! Szkoda, że już takich nie kręcą! Jeśli chcecie ten serial znów zobaczyć to śmiało wejdźcie na YouTubie! Mam nadzieję, że nie znikną, bo to byłoby wielki dramat!

A już dzisiaj zacznę oglądać "Gwiezdnego Pirata" co w sobotę w czasie wakacji, a "Tajemnicę Sagali" jesienią! Też znam z dzieciństwa i są po prostu niesamowite! ;)

ocenił(a) serial na 9
davis3

Rocznik 93?
Bo ja owszem i też wtedy oglądałem:-)

ocenił(a) serial na 9
Brandon568

A dasz link do tego bloku reklamowego?
Sam chętnie powspominam

davis3

Szukałam wszędzie tytułu serialu „Gwiezdny pirat”, dzięki!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones