PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93643}

Słoneczny patrol

Baywatch
5,7 21 724
oceny
5,7 10 1 21724
6,0 4
oceny krytyków
Słoneczny patrol
powrót do forum serialu Słoneczny patrol

piękna lipa nie ma ani Craiga ani Corta już nie wspomnę z wiadomych przytczyn o Jill :/

ana_lucia_cortez

Hej zgadzam się. Pierwszy sezon najlepszy. Najbardziej lubiłam Jill. Hobie - Brandon Call też nie był taki zły. W późniejszych sezonach polubiłam Stephanie Holden i Summer Quinn, ale też nie były tak długo w serialu. Pozdrawiam. A szkoda, że odeszła też Shauni (nie wiem czy to się tak pisze). Nie wiesz czy będą dalsze sezony na tv4. Pozdrawiam.

Regan_McLeod

niestety nie wiem, ale myślę że skoro zaczęli nadawanie od początku to chyba puszczą całość
pozdrawiam

użytkownik usunięty
ana_lucia_cortez

Zawsze z wielkim sentymentem wracam do pierwszego sezonu, dlatego tym bardziej nie mogę przeboleć , że Jill została uśmiercona, Craig gdzieś tam wyjechał( nie jestem do końca pewny, ale chyba pożniej wrócił na jakiś czas?), Eddie i Shaunie żegnają się z nami na początku drugiego sezonu. Bardzo żałuję, że nie mogliśmy ich zobaczyć w przynajmniej pięciu , sześciu sezonach:(

Takie pytanko: Czy Billy i Erika po swoim odejściu wystąpili kiedykolwiek gościnnie w serialu?
Pozdrawiam:)

ocenił(a) serial na 6
ana_lucia_cortez

Szkoda, że uśmiercili Jill w pierwszym sezonie - choć była postacią drugoplanową, to była najsympatyczniejszą ratowniczką. Natomiast jej najlepszy odcinek to ten, gdzie próbowała rozwiązać zagadkę utonięcia mężczyzny w średnim wieku przed jej budką ratowniczą.

ocenił(a) serial na 6
ana_lucia_cortez

A co się stało tak właściwie z Craigiem i Cortem??

ana_lucia_cortez

dokładnie właśnie jestem na 18 ep 1 sezonu jak zgineła jill i dalej mi sie już niechce oglądac ;(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones