PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=765475}

Słowo na A

The A Word
7,8 709
ocen
7,8 10 1 709
Słowo na A
powrót do forum serialu Słowo na A

bez tanich efektów, łzawych scenek, pompatyczności i płycizn. Dawno nie widziałam tak dobrze zrobionej produkcji opowiadającej o rzeczach banalnie prostych w sposób tak celny. Plus Christopher Eccleston w szczytowej formie.
A finał, od dziś, jest jednym w najbardziej wzruszających i zapadających w pamięć w moim filmowym świecie. I oby nie był finałem serii, a szansą na kolejne sezony!

ocenił(a) serial na 8
pogodno_2

Również czekam na kolejny sezon

ocenił(a) serial na 9
maagdaa1

7 listopada wraca!

ocenił(a) serial na 8
titi

i to jest dobra wiadomość!

maagdaa1

Gdzie go zobaczę online?

pogodno_2

O czym jest mniej więcej?

perun_6

O rodzince, w której kilkuletni syn jest autystyczny. Stąd zresztą tytuł. Ale pokazane jest to w sposób daleki od jakiegoś taniego dramatyzmu. Wręcz przeciwnie, ja ryczę ze śmiechu, mam tu kwintesencję brytyjskiego poczucia humoru. Znakomicie zrobiony serial obyczajowy. Naprawdę Ci polecam. Na drugi sezon baaaardzo czekałam i jest co najmniej tak dobrze, jak w pierwszym.

pogodno_2

Dzięki! Zatem zabieram się za oglądanie. Pozdrawiam.

perun_6

Miłych wrażeń ;)

pogodno_2

Jestem już w połowie drugiego sezonu. Całe szczęście, że humor jest normalny, nie jest typowo angielski. W drugiej serii mi trochę jego brakuje, więcej rozterek natury psychologicznej, aczkolwiek również trzyma bardzo wysoki poziom.

perun_6

Ja w tym samym miejscu, dzis mam nadzieje na jakiś jeden odcinek. Mam nadzieję, ze Ci się podoba.

pogodno_2

Podoba się, jak najbardziej :-)

perun_6

Fajowo! ;)

pogodno_2

Gdzie znajdę serial z napisami pl?

Weronka90

Obejrzałam go kilka dobrych lat temu - przyznaję - w sieci, bo to były czasy przed legalnym streamingiem w Polsce. I chciałam całkiem niedawno zrobić to ponownie - zniknął wraz z licznymi stronkami, które wtedy hulały w necie. Jedno jest pewne - jest to seria, która jeśli tylko pojawi się gdzieś w cywilizowanym, legalnym miejscu i to po polsku - nie zawaham się ani sekundy przed ponownym obejrzeniem.

pogodno_2

A gdzie oglądasz drugi sezon? Do trzeciego odcinka jest na cda. Pozostałych niestety nie mogę znaleźć.

daria_jaszczak

Tutaj: http://szukajka.tv/?q=the%20A%20word%20s02&s=5&h=0&v=0&a=
Musisz się, niestety, przebić przez sporo plików. Szósty odcinek drugiego sezonu jest bez tłumaczenia, reszta jest po polsku. Powodzenia!

pogodno_2

dzięki!

ocenił(a) serial na 10
pogodno_2

Skorzystałam z podanego linka inie mogę znaleźć po polsku,dopiero 3 odcinek znalazłam z polskimi napisami,coś robię nie tak:(Help.

Arleta000

Którego sezonu szukasz?

ocenił(a) serial na 10
pogodno_2

Drugiego

pogodno_2

Tutaj obejrzałam cały drugi sezon po polsku. Niestety, trzeba się przebić przez ponad 200 linków, ale jest wszystko ;)

ocenił(a) serial na 10
pogodno_2

Tutaj czyli ? bo chyba nie udało Ci się wkleić linka. Były jakieś oznaczenia pl czy lektor? bo szukałam ponad godzinę i nic:( tylko 3 odcinek i 5 znalazłam z napisami polskimi.:?(

Arleta000

http://szukajka.tv/?q=the%20a%20word%20s02&s=5&h=0&v=0&a=
Przed chwilą przejrzałam i są wszystkie!

ocenił(a) serial na 10
pogodno_2

Dzięki za fatygę,może jutro mi się uda włączałam każdy pierwszy odcinek sezonu 2 i był bez lektora pl,tylko po angielsku,chyba ze trzeba gdzieś zmienić coś w ustawieniach,jutro pokombinuję.Jeszcze raz dziękuję :)

Arleta000

To są odcinki z napisami. Only. I wszystkie tam są. Fatyga żadna, ale jeśli obejrzysz, a bardzo Ci tego życze, przyjemność, także moja będzie wielka ;)

ocenił(a) serial na 10
pogodno_2

Znalazłam,znalazłam.... hura-no to nockę mam z głowy.Jeszcze raz ogromne dzięki:)

Arleta000

Naprawdę warto zarwać nocką. A w ramach "dzięki", napisz swoją opinię, będę wdzięczna! ;)

daria_jaszczak

Na CDA już nie ma

ocenił(a) serial na 9
pogodno_2

To samo przyszłam tutaj napisać :) dawno tak świetnego serialu nie oglądałam i tematyka ciekawie i zabawnie pokazana i bez histerii :-)
Fantastyczny jest ten dzieciak! :-)

Kasha

Nawet nie wiesz, jak się cieszę, że to piszesz. Ani to żaden hit, ani spływający nazwiskami produkcja. Jest to dokładnie, co uwielbiam. Serial o czymś, zagrany najlepiej jak się da. Czekam na sezon trzeci i oby nadszedł. Inaczej zrobię A-krucjatę Wielkiej Brytanii. Dołączysz? ;)

ocenił(a) serial na 9
pogodno_2

Jasne, że dołączę ;-P Fajnie się to ogląda, tak normalnie, bez zadęcia, amerykanie zepsuli by doszczętnie to dzieło, jednak kino angielskie to klasa i luz :-)

Kasha

Brawo Ty! ;)

ocenił(a) serial na 9
pogodno_2

Brawo ja! xD

ocenił(a) serial na 9
pogodno_2

Krucjaty nasze zbędne, teraz tylko trzymać kciuki i czekać kiedy w Polsce się ukarze, doczekać się już nie mogę :)
http://www.digitalspy.com/tv/news/a856728/the-a-word-series-3/

Kasha

Na takie dictum potrzebne są....czary ;) Nie ma zmiłuj, trzeba podnieść cztery litery i zacząć czarować. Dobra, biorę to na siebie ;)

ocenił(a) serial na 9
pogodno_2

czary mary czaaary maaary niechaj Twoja stara będzie Tak twój stary, oj.. ups! ;P

Kasha

Czaruj i maruj, co i jak chcesz, byle sezon trzeci dostał zielone światło ;)

ocenił(a) serial na 9
pogodno_2

stosuję technikę przyciągania również ;) przyciągam, przyciągam ;)

Kasha

Nie przestawaj. Plus wzmożona czujność w temacie i powinno być dobrze ;)

Kasha

No i mamy!!!! Trzeci sezon startuje w maju: https://www.youtube.com/watch?v=TDLPrjpiLig&feature=emb_title

ocenił(a) serial na 9
pogodno_2

hurrra! dzięki za cynk :D

Kasha

Też się cieszę absolutnie!

pogodno_2

Gdzie znajdę pierwszy i drugi sezon

Andrzej_Sikora_filmweb

Tutaj jest tylko pierwszy, ale śledz-jest szansa, że wrzucą pozostałe: https://alltube.pl/serial/the-a-word/3394

ocenił(a) serial na 10
pogodno_2

Na CDA są wszystkie sezony z napisami

paulinawspaniala

Szukam i nie widzę.....
Ale dziękuje za pomoc-szukam trzeciego sezonu bez skutku.

paulinawspaniala

A trzeba wpisać po polsku czy ang nazwę serialu?

ocenił(a) serial na 10
Andrzej_Sikora_filmweb

Na CDA widziałam wszystkie sezony

pogodno_2

A gdzie znajdę 2 i 3 sezon online?

Weronka90

Teraz to nawet pierwszy jest trudny do namierzenia - świat portali wszelakich zmienia się w kosmicznym tempie. Do teraz nie pojmuję, jak tego serialu nie wziął żaden ze streamingowych liderów - świetny obyczajowy pewniak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones