Słowo na L: Generacja Q (2019-2023)
Słowo na L: Generacja Q: Sezon 3 Słowo na L: Generacja Q Sezon 3, Odcinek 1
Odcinek Słowo na L: Generacja Q (2019-2023)

Last Year

46m
6,9 20
ocen
6,9 10 1 20
Słowo na L: Generacja Q
powrót do forum s3e1

Czy ktoś wie, kiedy i gdzie będzie dostępny odcinek pierwszy trzeciego sezonu? Najlepiej po polsku. Dwa poprzednie sezony oglądałam na HBO, a trzeciego nadal nie ma. Premiera planowana była na 18.11, ostatecznie odcinek wyszedł 17.11, a tu nadal nic.

wronna

Ja również czekam, mam nadzieję, że będzie dostępny na HBO

wronna

Ja też czekam

ocenił(a) serial na 8
SatineNic

i ja

wronna

Trzeba ściągać z neta. HBO Max ma nas gdzieś i napisali, że serial będzie na początku 2023

SatineNic

Potwierdzone info że dopiero w 2023? :/

SatineNic

Bo znaleźć znalazłam oryginał no ale co to za oglądanie jak połowy się nie rozumie.. mógłby ktoś z napisami gdzieś wstawić

SatineNic

Po zadaniu pytania "Witam, czy na HBO Max dostępny będzie trzeci sezon serialu „Słowo na L: Generacja Q”? Jeśli tak, to kiedy?”, dostałam taką regułkę: „Dzień dobry,
bardzo dziękuje za wiadomość. Stale powiększamy bazę filmów i seriali dostępnych w naszym serwisie. Jeśli tylko będziemy mieli możliwość podzielenia się informacją o premierze trzeciego sezonu wskazanego tytułu, to z chęcią zrobimy to poprzez media społecznościowe i samą platformę HBO Max. Zapraszam do zapisania się do naszego newslettera oraz śledzenia naszego profilu na Facebooku i Twitterze, aby pozostać na bieżąco z nadchodzącymi nowościami.”

wronna

Gdzie w takim razie mogę szukać oryginalnej wersji odcinka?

wronna

https://www.dailymotion.com/video/x8flpr7

Jagienka123

Ma ktoś może wersję z napisami polskimi lub lektorem?

wronna

Mi odpisali wczoraj że ze względu na umowy licencyjne dostępny będzie w styczniu 2023.

wronna

Tutaj sie pojawiają, rejestracja jest bezpłatna trzeba tylko zapłacić opłate jednorazową 15 zł.

wronna

https://zalukaj.film/serial/slowo-na-l-generacja-q

podomka40

Wykupiłam i nie ma żadnego linku działającego.. :/

wronna

https://filman.cc/serial-online/the-l-word-generation-q/142906/-last-year
tutaj na razie są polskie napisy z translatora, ale pewnie za jakiś czas pojawią się normalne. Co do hbo max to np. Gentleman Jack miał premierę na hbo tydzień później niż na bbc, więc możliwe, że tlwgq pojawi się na hbo w tym tygodniu, jeśli nie to pewnie w 2023 :(

wronna

Jestem uzależniona od tego serialu ,codziennie sprawdzam czy coś nowego wstawili. Choć przygnębił mnie fakt że Tina (Laurel Holloman) będzie tylko w 2 odcinkach 3 sezonu

ocenił(a) serial na 8
Opentana_2

Hej, LH jak i JB będą w czterech odcinkach 3 sezonu: 1,2,9 i 10. W międzyczasie ulotnią się do Toronto, gdzie mieszka aktualnie Tina ;(. I niestety będzie to też ostatni sezon W OGÓLE z udziałem tych aktorek. Wczoraj poszło oficjalnie oświadczenie Jennifer Beals w mediach. Jak wiemy Laurel zawsze była tam gościnnie jeśli chodzi o gen.Q. Odejście dotyczy tej dwójki. Wielki smutek :((((( l word bez Bette i Tiny nie ma żadnego sensu.

anabele222

Zgadzam się bez tej pary to już nie będzie to samo, ale nie ma co się dziwić kobietki mają już parę lat, Laurel robi karierę malarki dlatego na plan wróciła gościnne.

anabele222

I Dzięki za info smutno że odchodzą ale pocieszył mnie fakt że będą też w dwóch ostatnich odcinkach sezonu

ocenił(a) serial na 7
wronna

Trzeci odcinek to najgorszy odcinek całego serialu i jakiś żart, aż boli jak masakrują ten serial i postacie.....

ocenił(a) serial na 10
Rrouge

Gdzie udało ci się znaleźć te odcinki? Wszędzie szukam i nic ;/

leeeloouu

filman.cc trzeba tylko się zarejestrować za darmo wszystko

ocenił(a) serial na 10
Jagienka123

dziękuję

ocenił(a) serial na 8
Rrouge

Piąty odcinek to dopiero gniot, tragiczny jest ten nowy sezon. Nie ma połowy aktorek z poprzedniego, wątki się skoczyły. Bardzo mi przykro ale tego nie da się oglądać :///

ocenił(a) serial na 7
doma0220

Zgadzam się w pełni piąty odcinek to nieporozumienie nieporozumienia a to co zrobili z shipem Gigi i Dani (moim ulubionym) to jakiś żałosny żart i coś co najbardziej mnie boli, smutne jest to jak przez jeden sezon i przez kilka odcinków da się zmasakrować i zniszczyć tak wiele......to już się przykro po prostu ogląda :/

ocenił(a) serial na 7
wronna

Właśnie HBO Max wrzuciło cały trzeci sezon :)

wronna

Jest już dostępny na HBO, wszystkie odcinki dodali

ocenił(a) serial na 8
wronna

hej na canal+ dostępny cały sezon 3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones