Słowo na L: Generacja Q
powrót do forum 3 sezonu

Gniot

ocenił(a) serial na 7

Cześć, czy tylko dla mnie ten sezon to totalny gniot? Nie da się tego oglądać. Wątki straciły jakikolwiek sens, nie dzieje się tam nic ciekawego. Praktycznie wcale nie ma Tiny i Bette. Wątek Gini i Dani się rozpadł, Shane i Tess to porażka..

Fantusia9

Gdzie ogladalas??

ocenił(a) serial na 8
Mag_Ruc

na zagranicznych stronach jest dostępny po angielsku :)

Mag_Ruc

Jest juz na hbo max

ocenił(a) serial na 8
Fantusia9

Niestety trzeci sezon jest słaby. Nagle Gigi rozstała się z Dani przez Nat (wtf!), Shane jak to Shane. Z Dani zrobili trochę ofiarę losu.
Cieszy fakt Alice i powrót Tashy no i oczywiście chwilowy powrót Dany.
Reszta niestety słaba, słabe wątki, to nie to samo co OG.

senerite

Już mogli uśmiercić Gigi lepiej by wyszło niż taki bezsens. Wątpię, że Sepi wróci do serialu. Te nowe postacie Dre i Roxie to porażka. Tragiczny sezon najgorszy.

ocenił(a) serial na 8
F_A_N_T_A_Z_J_A

Zgadzam się w 100%. Ciekawe czy będzie kolejny sezon.

Fantusia9

Masakra. Oglądam drugi odcinek i zastanawiam się czy to ten sam serial czy jakaś farsa. Montaż niepasujący do wcześniejszych sezonów, sztuczne odcinanie sceny po scenie, jakieś przeplatanki widoczkami, dużo nienaturalnych i karykaturalnych rozmów czy spotkań. Coś tu bardzo ale to bardzo nawaliło. O ile ten pierwszy sezon był spoko, drugi ok tak ten już po pierwszym odcinku mi nie pasuje,bo przypomina sitcom,co w tym serialu nie powinno mieć miejsca. Widziałam też sporo skrótów z nast. odcinków i ilość nawiązań do przeszłości bohaterów i jej odgrzewanie, upychanie starych postaci...pachnie mi tu łapaniem się brzytwy jakby miało nie być nast sezonu.

Fantusia9

Mam podobne odczucia. Okropnie nudny, a miejscami absurdalnie durny 3 sezon.

ocenił(a) serial na 7
Lilianna

Nawet jeśli będzie kolejny sezon to nie wiem czy jest sens go oglądać bez Tibette.

ocenił(a) serial na 7
Fantusia9

Rozwalenie wątku Gigi i Dani to najgorsze co mogło spotkać ten serial, uwielbiałem tą relację a aktorki miały świetną chemię i jak widać był to dosłowny gwóźdź do trumny serialu, którego 2 sezony były naprawdę fajne, bo serial właśnie został oficjalnie skasowany po 3 sezonach - nie dziwi mnie to ani trochę, szkoda tylko że skończył się na tak słabej nocie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones