PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=538225}

Służąca przewodnicząca

Kaichō wa Maid-sama!
7,8 6 346
ocen
7,8 10 1 6346
Służąca przewodnicząca
powrót do forum serialu Służąca przewodnicząca

Twórczyni mangi Hiro Fujiwara nie podobał się sposób w jaki tworzono anime, w każdym razie ja tak rozumiem info z wikipedii o autorce Kaichou wa Maid-sama! :(
Personal, piąty akapit, może ktoś przetłumaczy to jakoś inaczej? Może się jednak pomyliłam :(?
http://en.wikipedia.org/wiki/Hiro_Fujiwara

ocenił(a) serial na 10
jeonjarenji

A jak ty byś miała swoją mangę i robiąc przy tym anime wycinał momenty z mangi ?
Ja mam 1 stronę swojej mangi (śmiech) Rysuje około 3 lub 4 lat i nie zabardzo bym się cieszyła gdyby wytwórnia wycinała moją pracę.

ocenił(a) serial na 10
Wiewiorka175

No wiesz, po części się zgadzam, no ale jednak nie można w anime upchać każdego jednego dialogu :P Co prawda to prawda, jak się nie podoba to nie robić ale... NAAAM SIE PODOBA, NIECH ROOOBIĄĄĄĄ... xDDDDDD Nie chcę urażać fanów mangi, ja nie mam nic przeciwko czytaniu, ale po prostu mnie ciągnie bardziej w stronę filmów (w tym przypadku anime) bo jest i soundtrack i tempo akcji no i na pewno historia jest bardziej obiektywna, bo możemy ją oglądać z perspektywy wielu bohaterów ale tak naprawdę nie wiemy, co kto myśli ;) I w tym cały urok, może nas zaskoczyć (nie twierdzę że manga nie, ale jednak w anime jest to bardziej wyczuwalne) do tego cały klimat i ahhh xD

ocenił(a) serial na 10
jeonjarenji

Ja też wolę bardziej anime od mangi ;D Ale jak 2 sezon Kaichou wa maid-sama nie wyszedł to zaczęło się czytać mange tak samo z Vampire Knight nie powstał 3 sezon więc czytam mangę no i jeszcze kochany Bleach ... niestety skończyło się w TV ale za to manga jest po polsku ;]

Wiewiorka175

Gdzieś tam padła plota, że anime wraca *.*
P.S. Też czytam Bleacha ^ ^

ocenił(a) serial na 10
PVillon

Vampire Knight dzięki plotkom wychodziło około 15 razy ... poszukać może się czegoś dowiem ;]

ocenił(a) serial na 10
PVillon

Anime podobno nie wyjdzie gdyż manga ma za małą sprzedż w Japonii... jeźeli w samej Japonii ma małą sprzedaż więc nie ma co liczyć na następny sezon.

Wiewiorka175

Źle się wyraziłam, przepraszam, chodziło mi o Bleacha ^^. Podobno wraca na ekrany ;)

ocenił(a) serial na 10
PVillon

Po przerwaniu animacji tomiki Bleach'a zaczęły się sprzedawać w rekordowych ilościach więc kto wie ... może jeszcze zobaczymy Truskawę na ekranie ^^

ocenił(a) serial na 10
PVillon

Właśnie przczytałam 77 rozdział i mam ochotę śpiewać Alleluja w pełnej wesji xD

SPOILER
Fajnie, że Misaki nie myśli o nikim innym jak tylko o Usui'u chodzi mi oczywiście jak woła go przes sen :D
No i wreście to najlepsze poleciała do Anglii żeby sprowadzić go z powrotem ^^
A dzień pirata w Maid Latte mnie rozwalił (śmiech)

ocenił(a) serial na 9
jeonjarenji

Wiesz dopuki nie przeczytasz mangi, nadal bedziesz uważać że oglądanie jest lepsze. Ja przezywałam mange bardziej niż jakiekolwiek anime, a w przypadku Kaichou wa maid sama to manga jest zajebista. DObrze że nie zgodzła sie na wydanie anime ( mała komedia romantyczna i takie tam durnotki ) W mandze to zupełnie co innego.

ocenił(a) serial na 10
PVillon

CO?! JESTEM W ROZPACZY ;( !!!

ocenił(a) serial na 10
haniak_88

Też chodzi o to, że manga w Japonii ma małą sprzedasz ... to też może być powód ...

ocenił(a) serial na 10
Wiewiorka175

aha, o tym nie wiedziałam, ale skoro tak to na pewno ma duży wpływ :/ tym bardziej jestem w rozpaczy, bo jeszcze autorka mogła by zmienić zdanie, ale jak się nie sprzedaje to jeszcze gorzej... a anime jest naprawdę fajne! Brak kolejnych odcinków mnie załamuje ;(

ocenił(a) serial na 10
haniak_88

Szkoda, że nie mam kontaktu do autorki mangi ^^
Chętnie bym jej co nie co napisała xD

ocenił(a) serial na 10
Wiewiorka175

a ja z chęcią bym się dołączyła :) wypadało by jej chyba brutalnie uświadomić jak bardzo wszyscy czekają na następne odcinki, a tu nic z tego... :/ nieładnie z jej strony >:

ocenił(a) serial na 10
haniak_88

Nie no bez żadnej mi tu brutalności :P Po prostu kulruralnie uświadomilibyśmy jej jak bardzo chcemy anime. Szkoda, że nie stało się tak jak a niame Bleach emisja w TV się skończyła, a manga stanęła się słwniejsza ... z Kaichou już wychodzi powoli 17 tom. Już są w nim 2 rozdziały, a ciekawe ile będzie. Mam nadzieje, że manga nie skończy się szybko jak inne romanse, które znam. :)

ocenił(a) serial na 10
Wiewiorka175

hehe nie o taką brutalność mi chodziło :) bez obaw, pomarzyć możemy,... :(

ocenił(a) serial na 10
haniak_88

Dość dużo autorów mang jak i Seiyuu ma swoje blogi poszperać zawszę mogę ;D
A ja talent do znajdowania mam ^^

ocenił(a) serial na 10
Wiewiorka175

hmm w takim razie jak będziesz miała chwilkę to poszperaj :) zobaczymy co z tego wyjdzie ;)

ocenił(a) serial na 10
haniak_88

Znalazłam w 10 sekund ;D Rysunki są śmieszne na głównej zobacz sobie ;D
Na Pw link Ci wyśle ;D

ocenił(a) serial na 10
haniak_88

Tak więc znalzłam jej prawdziwego fb i dowiedziałam się, że anime nie jest kontynuowane z jej powodu ... może manga nie spełnia jakichś warunków ... szperam dalej :D

ocenił(a) serial na 10
Wiewiorka175

nie lubię jej za to :( lepiej niech poprawi to co trzeba i bierze się za 2 sezon .... dzięki ci za szukanie info ;)

ocenił(a) serial na 10
haniak_88

to nie jest jej wina .. i nic na to nie poradzimy za to znam je aders mi można do niej cokolowiek napisać ;P Ona sama pisze, że sama by się cieszyła jakby wyszedł 2 sezon :D

ocenił(a) serial na 10
Wiewiorka175

racja, z rozpaczy wszystkich obwiniam xD

ocenił(a) serial na 10
haniak_88

Ale może coś ruszy w przyszłtm roku .. zobaczymy :P

ocenił(a) serial na 10
Wiewiorka175

czyli jest jednak nikła nadzieja...? ;D mam nadzieję, że się opamiętają :)

ocenił(a) serial na 10
haniak_88

Ona wie, że fani chcą 2 sezon ale ona nic nie może z tym zrobić i mam nadzije, że nadzieja jest większa niż nikła :D

ocenił(a) serial na 10
Wiewiorka175

hmmm ja tam wole się nie nastawiać za bardzo optymistycznie, bo rozczarowanie będzie większe jeśli nic nie ruszy... nie pojmuję co może być nie tak, że nie chcą puścić 2 sezonu :/

ocenił(a) serial na 10
haniak_88

Muszą być odpowiednie wymagania ... ale jakie to już nie wiem ... może uda mi sie dowiedzieć :P

PVillon

Nie jej pierwszej i nie ostatniej kadrowali historię.
Uwielbiam to anime. Cierpię okrutnie mając świadomość, że najprawdopodobniej nie będzie 2 sezonu ;(
Jednak mam nadzieję, że za jakiś czas powstanie.

ocenił(a) serial na 9
Pylulek

Bardzo podobał mi się pierwszy sezon Kaichou wa Maid sama ale uważam , że drugi słusznie nie powstanie. Pierwszy sezon ładnie zamknął wszystkie wątki , sądzę , że jego kontynuacja byłaby jak odgrzany kotlet . I podkreślam , że jestem fanką tego anime , ( przyznałam ocenę 8 ) , ale co za dużo to nie zdrowo

PVillon

Wy w ogóle umiecie angielski w 5 akapicie jest napisane że ona mówi że rysowanie postaci z tej mangi jest łatwe tylko Usui'ego trudno rysować !!!

PVillon

ten 5 akapit inaczej się tłumaczy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones