PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=430312}
8,1 2 526
ocen
8,1 10 1 2526
Saga prastarej puszczy
powrót do forum serialu Saga prastarej puszczy

To dla mnie bardzo ważna kwestia bo każdy odcinek, który widziałam kończył się śmiercią zwierzęcia - z winy człowieka niestety. Dla mnie to bardzo smutny serial. Chce mi się ryczeć przy każdym odcinku i strasznie się stresuję tym, że zaraz coś się zwierzakowi złego przydarzy.

Ciekawa jestem na ile historie przedstawione są prawdziwe a na ile były zainscenizowane w jakiś sposób.

hogator

Nurtuje mnie ten sam problem. Nie wierzę, żeby realizatorzy serialu dopuścili aby bohaterom działa się krzywda, w sytuacji kiedy mogli jej zapobiec.

ocenił(a) serial na 10
hogator

No właśnie ciekawe też nurtuje mnie to pytanie ? To samo tyczy się tych kłusowników pozwolili im na kłusowanie by ich nagrać do filmu ... dziwne bo kłusownictwo to przestępstwo !!!

tomucho77

Poczytajcie tutaj: http://www.encyklopedia.puszcza-bialowieska.eu/artykuly/walencik10.PDF. Jest tu kilka informacji o tym jak powstawała saga.

ocenił(a) serial na 10
MariaRosa

Link nie działa ?

tomucho77

Usuń kropkę na końcu linku

ocenił(a) serial na 10
MariaRosa

Nie ma tam nic o kłusownikach ?

ocenił(a) serial na 9
MariaRosa

Dzięki za link. Przeczytałam wywiad i z całą pewnością żadne ze zwierząt nie ucierpiało. Podejście Państwa Walencik do tematu, ich zaangażowanie i ogromny wkład pracy - naprawdę warte podziwu. Wiadomo, że kłusownicy czy też leśni "producenci bimbru" to aktorzy.

ocenił(a) serial na 10
hogator

A czy ten aktor kłusownik który strzelał do dzika i go zabił to też buło to aktorstwo ?

ocenił(a) serial na 9
tomucho77

No myślę, że tak. Czytając wypowiedzi autorów trudno uwierzyć aby zwierzęciu podczas kręcenia filmu miało się coś złego przydarzyć. Tak więc, wydaje mi się, że te sceny pomimo, że wyglądają bardzo realistycznie, zostały w jakiś sposób spreparowane.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones