PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=430312}
8,1 2 526
ocen
8,1 10 1 2526
Saga prastarej puszczy
powrót do forum serialu Saga prastarej puszczy

Czy kiedykolwiek doczekamy się wydania programu na DVD? Dla mnie to skandal!

ocenił(a) serial na 9
hunt84

Też nie mogę się doczekać takiego dnia gdy filmy państwa Walencików będzie można częściej obejrzeć w tv lub kupić na dvd ://

ocenił(a) serial na 10
hunt84

Piątek 12:40 to najlepsza godzina dla TVP ,żeby puścić taki serial. Dzieci w szkole, reszta w pracy, lepiej niech oglądają plebanie wieczorem. Normalnie nie ma słów na tą telewizje!!!

ocenił(a) serial na 9
hanskastorp

TVP leci na komercje jak zwykle. O rozsądnych porach to dają tylko tańce na lodzie i inne pierdoły...

ocenił(a) serial na 10
hunt84

Eeeee tam DVD. Taki film to tylko widzę w wydaniu Bluray w pełnym Full HD!

ocenił(a) serial na 10
hunt84

Zgadzam się, że to żenada. TVP ma w archiwach wiele świetnych rzeczy, których nie wiedzieć czemu nie wydaje na DVD. "Saga prastarej puszczy" to jeden z największych tego typu skarbów. Obejrzałem przypadkiem w wakacje na Planete chyba 3 odcinki i jestem zauroczony. Muszę poszukać wszystkich w sieci. Mam zasadę, że jak coś mi się podoba, to kupuję oryginał. Ale ponieważ niestety w TVP mają problemy z myśleniem i DVD nie ma, to jestem skazany na ściąganie z netu. Tak czy inaczej jak pojawi się DVD to i tak kupię. Fajnie by było, gdyby były tam jakieś materiały dodatkowe, ale na to trudno liczyć, bo TVP z reguły niestety nie daje żadnych bonusów.

ocenił(a) serial na 10
HoundOfLucifer

Jak to nie daje bonusów? Teraz był bonus zapłać za cały abonament z góry a dostaniesz ileś tam procent zniżki czy coś takiego...
A tak na serio, też zgadzam się i chętnie bym nabyła DVD, co jakiś czas chętnie się takie rzeczy ogląda.

ocenił(a) serial na 10
hanskastorp

DVD jest i można nawet go ściągnąć z sieci.

ocenił(a) serial na 10
Maciors

Wedle mojej wiedzy DVD nie zostało wydane, możesz dać jakiś dowód w postaci linka? Wydaje mi się, że mylisz pojęcia. A to, że serial można ściągnąć z sieci (ale zgrany z telewizji, a nie z DVD!) to oczywiste.

ocenił(a) serial na 10
HoundOfLucifer

Chyba nie szukałeś dobrze w google. Wpisz sobie: saga prastarej puszczy traveller

ocenił(a) serial na 10
Maciors

To, że ktoś sobie napisał "DVD5" nie znaczy, że serial ukazał sie na DVD! Dowodem byłby tylko link do sklepu internetowego, gdzie taki produkt jak Saga Prastarej Puszczy by figurował. Jak mi dasz taki link to uwierzę. Ale wiem, że takiego linka nie jesteś w stanie dać, bo serial na DVD nie wyszedł i kropka. Co dziwi wiele osób. Znalazłem w sieci jakieś strzępy informacji, że miał zostać wydany jakoś w 2007 czy 2008 roku (nawet z jakimiś materiałami dodatkowymi), ale najwyraźniej nic z tego nie wyszło. Wciąż czekam aż ludzie z TVP pójdą po rozum do głowy, bo wierzę, że to by się nieźle sprzedawało, szczególnie gdyby solidnie to rozreklamować.

ocenił(a) serial na 10
HoundOfLucifer

Gościu, czy ja ci coś wpieram? Czy napisałem, że musisz mi w coś wierzyć? Nikt sobie nie napisał "DVD5" tylko jest to odpowiednio stworzona płyta w systemie DVD z plikami vob (właściwie dwie płyty DVD, po 5 części filmu każda). Napisałem "DVD jest i można nawet go ściągnąć z sieci." co jest faktem i nigdy nie pisałem, że DVD został oficjalnie wydany i jest w sklepie na półce, ale najwyraźniej źle interpretujesz moje słowa. Mi wystarczy właśnie taki DVD z odpowiednim menu, całkiem dobrą jakością i brakiem jakiegokolwiek znaczka telewizyjnego w rogu. Przypuszczam, że wielu ludzi też to zadowoli, bo lepiej mieć takie wydanie na kompie i podziwiać do woli piękne sceny niż oczekiwać na film w TV i nie móc powtórzyć wybranych scen (choć teraz akurat emitowali i pewnie znowu niebawem ponowią emisję na Planete+).

ocenił(a) serial na 10
Maciors

No dobra, teraz wszystko jasne. Ciekawe jakie jest źródło tego. Czyżby ktoś kiedyś wykradł wersję serialu przygotowywaną do wydania na DVD i ostatecznie niewydaną (o czym by świadczył brak znaczka stacji telewizyjnej, dodane menu i dobra jakość obrazu), czy może jakiś fan serialu ma talent i jakimś cudem to wszystko "wyczarował" (potrafił poprawić obraz, usunąć znaczek i dodać menu)? Takie coś chyba by było trudne, ale nie wiem, nie znam się na tym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones