PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=152631}

Saga rodu Forsyte'ów

The Forsyte Saga
7,4 954
oceny
7,4 10 1 954
Saga rodu Forsyte'ów
powrót do forum serialu Saga rodu Forsyte'ów

I koniec...

ocenił(a) serial na 8

Nie czytałem książki wiec nie wiedzialem jak sie skonczy. Myslalem ze Fleur jednak wyjdzie za Johna a tu doopa... No i najlepsze jak służąca złapała bukiet.

Adrriano

mnie jakoś w ogóle Fleur nie pasowała do Johna, to była dziwna miłość
ale za to miałam do końca nadzieję, że Irene i Soames się zejdą no i nawet nie tak najgorzej się to skończyło
jestem pod wrażeniem gry Damiana Lewisa ( nie wiem czy dobrze piszę) to jak stopniowo zmieniał się z rosłego kawalera w przygarbionego, dojrzałego faceta (i mogę do tego również załączyć kreację fizyczną)

cudownie zrealizowany, pełen pięknych ujęć i kostiumów serial, który da się obejrzeć i zrozumieć bez czytania książki p.o.l.e.c.a.m

_Lady_In_Red_

A ktoś wie, jak się kończy książka? Czy jest opisane, co się stało z pozostałymi członkami rodziny? Serial bardzo mi się podobał, też jestem pod wrażeniem aktorstwa Damiana Lewisa (najciekawsza postać z całej sagii).

seyre

serial koczy się na pierwszej części sagi. Druga część to "Nowoczesna Komedia) w której opisane są dalsze losy bohaterów. Fleur spotyka jeszcze raz Johna.....

angel_falls

może nakręcą kolejny sezon?
ale bez Soames'a ten film nie miałby sensu
a jaka scena najbardziej was rozśmieszyła ? bo ja prawie na każdym odcinku płakałam ze śmiechu choć nie brakowało też i prawdziwego wzruszenia
z moich ulubionych scen to jak Soames zapomina się trochę na jakimś przyjęciu i zaczyna całować Irene po ręce ^^
a było ich dużo więcej ;)

_Lady_In_Red_

Mam bardzo dużo ulubionych scen, szczególnie lubię te z udziałem Soames'a (jego niektóre miny są boskie :D) np. lubie scene, kiedy dyktuje Winifredzie list do Dartiego albo jego wymiane zdań z June :) Ale te bardziej wzruszające też są piękne np. śmierć ojca Jolyon'a albo kiedy Soames po raz pierwszy widzi Fleur....dużo by wymieniać

seyre

ja czytałam książkę już dawno temu... z tego co pamiętam:
Uwaga spoilery:
to Fleur miała jeszcze romans z Johnem, gdy wrócił z Ameryki (był już wtedy żonaty), a potem miała jeszcze romans z jakimś poetą. Mimo to jej małżeństwo
z Michaelem przetrwało. John wrócił do żony.
Zawsze było mi szkoda Fleur...

ocenił(a) serial na 8
Adrriano

A jaką postać lubiliście najbardziej? Ja Winnifred.

Adrriano

Winnifred OK ale ja bardziej Młodego Jolyona.
Ale żal to najbardziej mi było June.

MademoiselleButterfly

mi też najbardziej było mi żal June. najbardziej pozytywna postać a najbardziej chyba samotna....szkoda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones