PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=412884}

The Story of Saiunkoku Second Series

Saiunkoku Monogatari 2nd Series
7,8 516
ocen
7,8 10 1 516
Saiunkoku Monogatari 2nd Series
powrót do forum serialu Saiunkoku Monogatari 2nd Series

I jak się podoba nowa seria?

użytkownik usunięty

Ja jestem na 25odc i jak na razie to jest super:P heeh zabawne, ciekawe i interesujace zarazem...kilka nowych postaci, Seiran i Kouyuu to moje ulubione postacie. Drugi sezon jest wg mnie lepszy od pierwszego, ale to moje zdanie:P Wszystkim polecam

Gdzie znalazles 2 sezon???

użytkownik usunięty
miidniight

crunchyroll.com ale po ang, jest tam wiele anime, mozesz tez poszukac na youtube i veoh. mysle ze cos znajdziesz

ocenił(a) serial na 10

hmmm ja znalazlam do 30 na veoh. sa jeszcze rawy do 39 bez subow, ale to mam nadzieje w przyszlosci niedlugiej przetlumacza.

a co do fabuly, to dla mnie zostalo sie 9 epkow do konca sezonu, a tyle jest niewiadomych... moze ktos wie czy bedzie 3 sezon, czy to juz koniec...??

ocenił(a) serial na 9
madzia_vel_madzik

Ja stanęłam na 32 odcinku i z niecierpliwością oczekuję tłumaczenia kolejnych. Może ktoś wie coś o dystrybucji obydwu sezonów na dvd...jeśli można gdzieś kupić (na ebay'u jest tylko jedna oferta) to się skuszę.

ocenił(a) serial na 10
Benia

wiecie może gdzie znajdę odcinki z subami PL? jak na razie obejrzałam 11 odcinków do których znalazłam napisy a reszty nie :< gdyby ktoś był miły i podał mi linka ^^

ocenił(a) serial na 10
Asiena7

Na Anime sub ale to sa same napisy trzeba je dopasowac do filmu.

ocenił(a) serial na 10
syauri

ja obejrzałam do 20 odcinka i napisy z Animesub były dobre O.o

ocenił(a) serial na 10

ja jestem na 24 odcinku. uwielbiam to anime. no a co do trzeciego sezonu to raczej nic niewiadomo.

ocenił(a) serial na 10

http://www.animezone.pl/odcinki-online_saiunkoku-monogatari-2
Dla tych co szukali II sezonu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones