PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=412884}

The Story of Saiunkoku Second Series

Saiunkoku Monogatari 2nd Series
7,8 516
ocen
7,8 10 1 516
Saiunkoku Monogatari 2nd Series
powrót do forum serialu Saiunkoku Monogatari 2nd Series

tak sie wlasnie zastanawiam, czy bedzie.

w sumie to jeszcze calego 2 sezonu nie widzialam, ale mi osobiscie zostalo 9 epkow do obejrzenia, a jeszcze tyle spraw jest do wyjasnienia, a tak malo zostalo...

madzia_vel_madzik

O trzecim sezonie nic nie wiadomo. Podejrzewam, że jeśli już to nie powstanie tak prędko. Saiunkoku jest oparte na nowelach, które są ciągle wydawane i nie starczyłoby na dzień dzisiejszy materiału na całą serię.

użytkownik usunięty
madzia_vel_madzik

Mnie najbardziej denerwuje fakt, że nie wiem za kogo wyjdzie Shuurei, więc czekam na sezon 3 :) słyszałam, że planują coś ale pojawił sie problem z nowelami i cięzko im to jakoś idzie -> podsumowując "za 50 lat" może wyjdzie 3 sezon xD

ocenił(a) serial na 10

mamy juz 2012 jak bedzie koniec swiata to sie nie doczekamy;]

ocenił(a) serial na 9
madzia_vel_madzik

Musi być trzeci sezon !! On musi wyjść !!

użytkownik usunięty
susanstohelit

Również mam nadzieję, że w końcu 3 sezon się pojawi. W zeszłym roku w końcu skończyli wydawać mangę, więc mam cichą nadzieję, że powstanie kontynuacja anime. Jest jeszcze tyle spraw do wyjaśnienia! Bardzo, bardzo bym chciała zobaczyć dalsze losy bohaterów.

ocenił(a) serial na 7

A czy można tę mangę znaleźć on-line? Właśnie skończyłam oglądać anime i mam straszny niedosyt, nic się nie wyjaśniło :/

użytkownik usunięty
Sol89

Po polsku nie ma, ale po angielsku może. Nie sprawdzałam. Jak nie będzie mangi, to możesz poszukać light novel (na jej podstawie powstała manga).

ocenił(a) serial na 7

No tak, gdzie ja miałam głowę, że nie sprawdziłam, jak się rzecz ma z wersją anglojęzyczną :P Ale są tylko 24 rozdziały, czyli chyba dużo mniej, niż powinno być :/

użytkownik usunięty
Sol89

Manga ma 9 tomów, a light novel 22 z tego co się orientuję.

http://forum.kotatsu.pl/tematy44/3395,60.htm

ocenił(a) serial na 9
Weronikka13

Dzięki za ten link. Przyznaję, że jestem rozczarowana zakończeniem całej historii Shuurei i Ryuuki. Może nawet lepiej, że 3 sezonu nie będzie, bo nie dałabym rady. Chociaż może nie przedstawili by tego tak drastycznie? Smutno mi ;(

evawei

:( dobrze że nie było kolejnych sezonów. Mogli już skończyć razem i tyle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones