PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=301011}
7,4 1 030
ocen
7,4 10 1 1030
Saiunkoku Monogatari
powrót do forum serialu Saiunkoku Monogatari

Na hyper od 1 stycznia

ocenił(a) serial na 10

Szesnastoletnia Shirley pochodzi z szanowanej, lecz zubożałej rodziny. Zdeterminowana dziewczyna spełnia marzenia i po zdaniu trudnych egzaminów zostaje mianowana na stanowisko urzędnika państwowego. Do tej pory ten przywilej był zarezerwowany tylko dla mężczyzn. Shirley staje się odpowiedzialna za edukację nowego króla. Dzięki temu otwierają się przed nią nowe możliwości i wyzwania.

Chucky_Tbg

Ciekawe, czy i tę serię Hyper porzuci w połowie.. Tak jak Tsubasa Chronicle i Bleach.. :|

ocenił(a) serial na 10
VAGiRiO

dobre pytanie ale tsubasa chyba nie puszczą szybko bo to pewnie kosztuje a bleach cały czas powstaje także nie wiadomo czy wogóle kiedyś puszczą wszystkie a Saiunkoku jest tylko 39 odcinków także nie powinno im to przeszkadzać w puszczeniu wszystkich sory za błedy bo troche późno i bania mi się lasuje.Bleach jest już ponad 140 odcinków także hm ...

Chucky_Tbg

bleacha jest ponad 150 odcinków...













ocenił(a) serial na 9
Chucky_Tbg

Ale przecież jest jeszcze druga seria Saiunokou więc chyba nie puszczą jak to Hyper ma w zwyczaju a szkoda bo to naprawdę świetne anime ;)

Chucky_Tbg

Shirley...? Chyba Shuurei. < rotfl > ^___^

ocenił(a) serial na 10
Lisa_2

masz rację wziąłem to ze strony onetu nawet nie patrzyłem że taki błąd tam jest

użytkownik usunięty
Chucky_Tbg

No z imieniem to się walnąłeś, ale 'no problem' x] ja to oglądam anime w necie bo Hyper nie mam:P jest wiele stron i nawet dorbze tłumaczą po ang (no niestety z japonskiego to kilka słów się zna:P). Seria jest świetna, troche mnie ten książe-król wkurza bo jest za 'słodki' hehe

Widzial juz ktos 2 sezon ?? A moze znacie jakas stronke??

użytkownik usunięty
miidniight

widzialam z drugiej serii 30odc, jak na raize na biezaco jestem:P hehe ale po ang, jesli chcesz to sprawdz crunchyroll.com x]

Shuurei jak coś.. Druga seria jest moim zdaniem gorsza od pierwszej. Chociaz anime jest typu josei (a sam typ wieje nudą) nie jest az taka nudna jak się spodziewalam, piękny opening!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones