PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=301011}
7,4 1 029
ocen
7,4 10 1 1029
Saiunkoku Monogatari
powrót do forum serialu Saiunkoku Monogatari

Muszę przyznać że jak kumplowi powiedziałem że to anime z gatunku historii to mi powiedział że jakaś lipa.Ale jednak zupełnie mam inne zdanie.
Nieźle się uśmiałem momentami zwłaszcza (dużo spojlerów ostrzegam jak chcecie czytać dalej) jak gubił się wiadomo kto jak ktoś oglądał zianie na maksa no i król dobrze też zapodawał jak udawał geja zapraszał kolesi żeby później się z nią przespać a ona myślała że jest gejem i się nie bała a on tymczasem uśmiechnięty robił ją w balona i sobie z nią kimał.
Dobry motyw z ninja czy z samurajami chodzi mi o ojca shurei sory za błędy.Chodzi mi o to że nie sądziłem że będą takie fajne walki nawet sporo krwi szybkie cięcie przeciwników.Ensei i seiran też nieźle walczyli.
Dziewczyny też śliczne chyba 1 miejsce wygrywa shunki bo najładniejsze kolory i głosik cudny.Wkurza mnie że gdzieś przeczytałem że kolesie są ładniejsi od dziewczyn a dopiero zacząłem w to wnikać bo ktoś tak napisał zamieszał mi w głowie straszliwie.
Jak ktoś chce zmienić orientacje to niech się tym nie chwali.
Oglądając ostatni odcinek popłakałem się.Tzn. łzy mi leciały .Bo mmnie wzruszyło.
Drugiej serii pewnie tak szybko nie oglądne bo nie mam pojęcia jak można to zdobyć.
Także polecam każdemu i nie tylko dziewczynom.A prawie same dziewczyny to oglądają.

ocenił(a) serial na 8
Chucky_Tbg

Moim zdaniem to mezczyzni w tym anime ogolnie sa ladniejsi np. biorac pod uwage wlosy. A deuga serie mozna obejrzec z angielskimi napisami na www.veoh.com wystarczy sie tylko zarejestrowac i juz! ja z tej strony korzystam i jestem zadowolona:d pozdrawiam!

ocenił(a) serial na 10
zireael_3

dzieki wnikne może coś zrozumie a jak nie to mam słownik

ocenił(a) serial na 9
Chucky_Tbg

Przede wszystkim oglądają to dziewczyny bo to jest anime dla dziewczyn i dla tego tam jest tylu przystojnych mężczyzn. A co do samego anime to jest świetne, na początku mnie nie zachwyciło ale że mam zwyczaj oglądania każdego anime na Hyperze to obejrzałam do końca i już po jakiś 5 odcinak spodobało mi się xD. A co do tego ze tam są przystojniejsi mężczyźni od tych co można spotkać na prawdę to każdy wie ze faceci w książkach, anime, mangach itd. są po prostu lepsi xD. Anime nie jest w moim guście ale je polubiła poza tym jest świetna kreska a pastelowe kolory bardzo ładnie wyglądają xD. Szkoda ze Hyper nie puszcza drugich serii ;(.

ocenił(a) serial na 6
Chucky_Tbg

Mam takie pytanie, wie ktoś na jakiej stronie można obejrzeć całą pierwszą serię? bo zatrzymałam się na 25 odcinku.

ocenił(a) serial na 10
Magnolia214

1 seria: http://www.anime-shinden.info/5415-saiunkoku-monogatari-online.html
2 seria: http://www.anime-shinden.info/5493-saiunkoku-monogatari-2nd-season-online.html

to prawdziwa perełka no a Cesarz to mnie rozbrajał tym, że geja udawał ;D

ocenił(a) serial na 7
Nikola19

Mnie rozbrajało też to, w jak skrajne emocje potrafił popadać - w jednej chwili był szalenie poważny, mówił coś smutnego albo nawet wzniosłego, w drugiej zachowywał się jak dziecko na samo wspomnienie Shuurei ;)

ocenił(a) serial na 10
Sol89

Mężczyźni ;) i wszystko jasne

ocenił(a) serial na 7
Nikola19

heh, prawda ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones