Samuraj Jack (2001-2017)
Samuraj Jack: Sezon 5 Samuraj Jack Sezon 5, Odcinek 9
Odcinek Samuraj Jack (2001-2017)

C

8,9 104
oceny
8,9 10 1 104
Samuraj Jack
powrót do forum s5e9

Aku pewnie uwięzi samuraja w jakiejś celi w tym miejscu Jack zapuści swoją kozacką brodę i mamy gotowy wizerunek Jacka z przepowiedni

ocenił(a) serial na 8
Tomek23199304

Mnie osobiście zirytowało to, że ktoś "rozprawił się" ze strażnikiem (choć kto wie może żyje i pomoże jackowi)

Gierrapa

Moze w jakiś sposób przeniósł portal po to aby aku się do niego nie dorwał. Martwi mnie tez to ze jeśli ostatni odcinek będzie tez 20 minutowy no to nie będzie dobrego zakończenia jak to wszystko ogarnąć w 20 minut

Tomek23199304

Mam obawy, że dostaniemy otwarte zakończenie bez wyjaśnienia wszystkiego. Jednakże podobno ma wyjść jeszcze jakiś film kinowy i to w nim dostaniemy zakończenie tego sezonu. Ufam, że za tydzień dowiemy się coś więcej na ten temat.

Soleks100000

Mam nadzieję ze za tydzień aku chociaz zostanie ostatecznie pokonany

Tomek23199304

Byłoby fajnie. W końcu wydarzyłoby się coś naprawdę znaczącego dla fabuły.

ocenił(a) serial na 9
Soleks100000

Pełnometrażowy film był już planowany przy zakończeni poprzednich czterech sezonów i nic z tego nie wyszło.

Samurai Jack jest fenomenem i ma rzesze fanów na całym świecie, ale nie do końca jest powiedziane że ich ilość zwróciłaby koszt produkcji i promocji filmu - wydaje mi się, że finał historii poznamy za tydzień i będzie to zakończenie przygody z Jackiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones