PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=833034}

Sanditon

7,4 1 429
ocen
7,4 10 1 1429
Sanditon
powrót do forum serialu Sanditon

Sidney

ocenił(a) serial na 7

Serial całkiem dobry, ale postać Sidneya jest tak irytująca. Nadąsany, niekulturalny... nie moge znieść jego miny męczennika...

martusia1807

W sumie to miał być chyba taki drugi Darcy. Ale tamten miał jakąś większą klasę. Mimo to czuło się,że w nim jest coś więcej. Coś dobrego. A Sidney to raczej typ, który pasuje na antagonistę. Nie czuję się do niego sympatii.

ocenił(a) serial na 6
ignis_2

Mr Darcy? Nawet nie wspominałabym Dumy i uprzedzenia przy tym serialu! Jest miły i tyle. Duma i uprzedzenie jest genialny!

ocenił(a) serial na 6
martusia1807

Haha też mam na imię Marta i też dość długo mnie irytował, ale w końcu dałam się troszkę zaczarować... A teraz SPOILER
Jestem po drugim sezonie i jeśli do końca nie dał się polubić, to w drugim sezonie nie ma go już wcale...

ocenił(a) serial na 8
martusia1807

Całkowicie się zgadzam. Był z pewnością najgorszą postacią dramatu. Jego usunięcie z akcji po pierwszym sezonie to najlepsze, co mogło się przytrafić serialowi. Dla mnie natychmiast zmieniło go z dobrego na świetny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones