Sandman
powrót do forum 1 sezonu

Do połowy OK

ocenił(a) serial na 3

Zupełnie jakby pierwsze 5 odcinków pisał ogarnięty scenarzysta, jest fajny klimacik - a potem całość oddano w ręce gimnazjalisty. Nie pamiętam tak nierównego serialu - spartolony został koncertowo i wrażenie z pierwszych odcinków niczego nie ratuje.

ocenił(a) serial na 4
panadam

Mam takie samo zdanie. Od szóstego odcinka serial był o niczym i nie dało się go oglądać. Oprawa wizualna to nie wszystko.

panadam

Mi się podobał cały ale faktycznie robi wrażenie dwóch wręcz odrębnych opowieści, które powinno się podzielic sezonami. Ostatni odcinek z tymi kotami dla mnie niezrozumiały, chyba że przysnęłam bo kreskówki mi nie podchodzą

ocenił(a) serial na 7
menysek

Nie wiem jak można było nie zrozumieć odcinka z kotami... Najwidoczniej faktycznie przysnęłaś na ostatniej (kluczowej) scenie ze śpiącym kotem (albo na opowieści króla kotów).

ocenił(a) serial na 7
panadam

A ja mam odwrotne zdanie - do 4 odcinka włącznie ledwie przeciętny, 5 odcinek (restauracja) najlepszy, reszta akceptowalna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones