PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104838}

Sandokan

7,6 382
oceny
7,6 10 1 382
Sandokan
powrót do forum serialu Sandokan

Ech,oglądało się

ocenił(a) serial na 10

Jako dzieciak pamiętam doskonale ten serial.Na drugi dzień cała szkoła na przerwie emocjonowała się co się wydarzyło w kolejnym odcinku.Dobre kino włoskie.Szkoda,że zostały tylko wspomnienia...

thanau

Oj tak, tak dokładnie było - w poniedziałek było komentowanie co też się wydarzyło w Sandokanie, gdzie wylądowała załoga kapitana Koeniga, kogo postrzelił Curro Jimenez albo jak szybko uciekał Michał Strogoff (włącznie z upadkami na wysmarowane śmierdzącą pastą, klepki podłogi)
Próbowałem sobie odświerzyć stare seriale na YT, niestety nie dałem rady wytrzymać 10 minut, ale wtedy to było COŚ... ;)

Zakeri

Jestem ciekaw jak obecnie serial by wyglądał, gdyby powstał remake no i oczywiście kto zagrałby główną rolę :) .

Zakeri

Ja obejrzałem film bo lubię takie kilmaty, jedynie co mnie irytowało to dialogi lektora ;)

thanau

Hmm, ja mam jeden odcinek na DVD i z chęcią oglądnę. Ciekawe czy mnie zainteresuje na tyle, by chcieć oglądać kolejne.

thanau

piosenka z czołówki https://www.youtube.com/watch?v=XE-f-Ng_cUA

thanau

Kiedy to było ??

ocenił(a) serial na 7
giovanni50

Ponad 40 lat temu :) Ja pamiętam tylko jedną scenę, gdy Sandokan rozpłatał w locie skaczącego tygrysa :)

thanau

Tak, tak ja też jako dziecko pamiętam Sandokana:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones