PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=831117}

Sanktuarium zła

Himmelsdalen
6,7 1 335
ocen
6,7 10 1 1335
Sanktuarium zła
powrót do forum serialu Sanktuarium zła

Za jednym z portali: "8-odcinkowy serial ze Szwecji oparty został na książce „The Devil's Sanctuary” autorstwa Marie Hermanson. Siri i Helena są identycznymi bliźniaczkami rozdzielonymi w młodym wieku. Pewnego razu Helena dostaje od Siri zaproszenie do odwiedzenia jej w alpejskim szpitalu, w którym przebywa. Helena nie wie, że jest to placówka zajmująca się leczeniem psychopatów, a jej siostra jest psychopatką. Po przybyciu na miejsce Heleny Siri udaje się zmylić ochronę i oddala się z ośrodka jako swoja siostra. Helena zostaje uwięziona i nikt nie chce wierzyć, że to ona jest tą normalną. Tym bardziej, żeby aby przeżyć posuwa się do manipulacji, staje się bezwzględna i zaczyna nabierać cech psychopatycznych. W roli jednego z lekarzy zobaczymy Matthew Midine'a. Zdjęcia powstały we włoskich Alpach, a premiera jeszcze tej wiosny. Dystrybutorem międzynarodowym będzie Studiocanal, więc jest szansa, że serial zobaczymy także w Polsce."

pogodno_2

od 6 czerwca na Canal +

Gasza1910

Cudownie!

pogodno_2

Jak przeczytałem Twój opis serialu, to aż mi się gorąco zrobiło. Czekam z niecierpliwością.

Gasza1910

Ha, ha, ha, w ramach wdzięczności prześlij mi trochę tego gorąca, bo u mnie-mówiąc delikatnie-temperatura niczego nie urywa ;)

pogodno_2

Nie ma problemu. Wysłałem gołębia z gorącym klimatem :)

Gasza1910

Dzięki! Tylko niech gołąb ma coś charakterystycznego, bo w Kraku jest ich hurt ;)

pogodno_2

To jest gołomp szpiegowski. Sam Cię znajdzie :):):)

Gasza1910

To musi być niezły w szpiegowaniu. Ważne, by mnie znalazł zanim zamarznie i przemoknie do ostatniego pióra ;)

pogodno_2

Twój opis zachęcił mnie do obejrzenia tego serialu. Mam nadzieję, że będzie tak jak piszesz.

donata157

Baaardzo Ci tego życzę ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones