PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=812904}

Scooby Doo i… zgadnij kto?

Scooby-Doo and Guess Who?
7,0 351
ocen
7,0 10 1 351
Scooby Doo i… zgadnij kto
powrót do forum serialu Scooby Doo i… zgadnij kto?

Szczerze nwm co o tym sądzić :/ oglądnąłem fragment o duchu Sii (Nie wiem kto tutaj dał Sie ale Kołakowska ją śmiesznie zagrała) i wygląda dość dziwnie, znaczy w poprzednich serialach animacja wyglądała jakby została przez kogoś namalowana (Bo została) na kartce.
A tutaj widać że zostało to wszystko zrobiona w jakimś programie do rysowania na kompie.
Największym minusem są OCZY DAPHNE w pierwszych serialach było to wybaczalne i same oczy wyglądały dosyć ładne, w Co nowego u Scoobiego w Daphne nie podobało mi się co innego, czyli jej dziwnie kremowo-żółta skóra, w Brygadzie detektywów Daphne miała pięknie fioletowe oczy, dało się na nie patrzeć, ale tutaj! Oczy wyglądają jakby została namalowana tylko góra i skopiowania i przechylona do dołu żeby powstały oczy :/
Na dodatek wyglądają jakby Daphne nie mrugała od wielu tygodni... i tak właśnie się tak dużo rozpisałem o głupich oczach xD

Jakie są plusy? Otóż zachowali bardzo podobny styl animacji (tylko przenieśli go na komputer) i dobrali bardzo ładne kolorki, dodatkowo dodali też im bardziej nowoczesne rzeczy, lub postacie (np: Sia). Jednak muszę przyznać że Sia nie żyła wtedy gdy powstał pierwszy serial o Scoobim, ale w sumie przemilczmy to, jak jesteśmy już na temacie 1 serialu, to też plus za jakby, podobny tytuł, zapewne właśnie tytuł specjalnie dali żeby przypominał starego dobrego scoobiego, sami porównajcie:
1 serial: Scooby doo... gdzie jesteś?
13 serial: Scooby doo i...zgadnij kto? (W Anglii bardziej podobne)

Dobra i już się rozpisałem, mam nadzieje że komuś nie zaspoilerowałem!
I liczę na jakąś odpowiedź, bo chciałbym z kimś porozmawiać!

Dubbingorozec

Moim zdaniem serial super. Nawiązanie do starych dobrych odcinków Scooby Doo. Wygląd Daphne jest dużo lepszy niż w serii Wyluzuj Scooby Doo i zachowuje się bardziej normalnie. Jej oczy są spoko (mają normalny rozmiar, nie jak w poprzedniej serii), bardziej przeszkadzają mi jej nogi, które zabrzmi to dziwnie, ale wydają mi się zwyczajnie grube. Najważniejsza jest dla mnie fabuła odcinków, a nie animacja, a ta jest taka jak w pierwszych odcinkach, w poprzedniej serii Wyluzuj Scooby Doo postacie zachowywały sie strasznie głupkowato (szczególnie Daphne).

Nostr16

Znaczy ten post powstał 4 miesiące temu, i troszkę się zmieniło moje zdanie, ale nadal sądzę że Daphne ma jakieś dziwne oczy, wolałem żeby były już nie proporcjonalne, jednak wiem już że to ma nawiązywać do starych serii, ale no coś nie udolnie, bo mogli bardziej to narysować jakby to malowali naprawdę, a nie przez komputer. I ja wiem że to jest lepsze od tamtego paskudztwa

Dubbingorozec

A ja wiem dla mnie serial taki nijaki i ci gwiazdorzy to według mnie niczego nowego i ciekawe nie wprowadzają po prostu tam są by pomagać brygadzie detektywów powiem nawet że według mnie psują nieco całokształt szczególnie ta Wonder Women (ona jedynie bardziej przeszkadzała niż pomagała) a ta kreska mimo iż przypomina nieco oryginał to i tak średnio mi wpada w oko jak i ogólnie dzisiejsze kreskówki które często są robione na jedno kopyto i jak ktoś napisał z góry Daphne ma strasznie grube nogi i to takie też dla mnie dziwne było ale nie tak dziwne jak usta Velmy z Wyluzuj Scooby-Doo tak więc serial nie jest taki zły jak na te czasy obecnego Cartoon'a ale i tak oryginał był jest i będzie dla mnie numerem 1 jeśli chodzi o uniwersum no i parę fajnych kinówek jak ta z tą wyspą zombi i z kotołakami tam klimat i szczególnie kreska powalała.

Dubbingorozec

A ja wiem dla mnie serial jest taki nijaki a ci gwiazdorzy to nie wprowadzają czegoś nowego i ciekawego po prostu tam są i pomagają brygadzie detektywów powiem nawet że według mnie oni bardziej psują całokształt szczególnie Wonder Women która ona bardziej przeszkadzała niż pomagała a kreska mimo iż jest zbliżona do oryginału to średnio mi wpada w oko jak i ogólnie dzisiejsze kreskówki które są robione często na jedno kopyto no i jak ktoś napisał z góry to Daphne ma takie zbyt grube nogi i to dla mnie też dziwne ale nie tak dziwne jak usta Velmy z Wyluzuj Scooby-Doo ale i tak serial całkiem strawny jak na dzisiejszego Cartoon'a jednak oryginał był jest i zawsze będzie numerem 1 i parę kinówek jak ta z tą wyspą zombi i kotołakami tam klimat i animacja powalają.

Sasza9658

Sorry za ponowny ten sam komentarz ale myślałam że jakiś błąd jest i przez przypadek wstawiłam ten sam mój błąd xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones