PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=161422}
7,7 225
ocen
7,7 10 1 225
Scrapped Princess
powrót do forum serialu Scrapped Princess

Fabuła troszkę mało oryginalna (chociaż dobra) ale opłaca się obejrzeć choćby dla postaci

sildin

czy ja wiem, czy taka mało oryginalna? Z początku na pewno, ale po jakimś czasie sie rozkręca!

Migotka

niestety, ale mało... po prostu połączenie post-a s-f i fantasy... matrix był wcześniej... a przed nim jeszcze hohoho z zamkniętymi w innych światach, esperów już wcześniej też było sporo. Dla mnie niezbyt oryginalne, postaci aż tak nie pociągające, ale odstresowywacz miły.

ocenił(a) serial na 10
sildin

Każdemu co kto lubi... jak dla mnie jest to jedna z lepszych kreacji świata, jakie widziałam, i ogólnie jedno z najlepszych anime. Na pewno w pierwszej piątce. Ocena na Filmwebie też nie najgorsza. ;P

ocenił(a) serial na 9
sildin

Lubię, kiedy jakieś anime tak pozytywnie mnie zaskakuje :) Spodziewałam się średniej komedyjki przygodowej, a dostałam naprawdę dobre anime. Rzeczywiście fabuła nie jest zbyt oryginalna, ale w niczym to nie umniejsza jej treści. Bardzo dobrze wykreowany świat i postacie. Trudne pytania, trochę dramatu, a wszystko przyprawione nutą dobrego humoru i przygody. Słowem... świetne połączenie czystej rozrywki, ale i czegoś nad czym można się zastanowić i postawić siebie na miejscu głównej bohaterki, czy jej kompanów.
Naprawdę dobre anime warte każdej poświęconej mu sekundy. Gorąco polecam :)

sildin

Nie tylko dla postaci, świat przedstawiony też jest ciekawy. I to jednak co innego, niż Matrix, zupełnie inne pytania są tu postawione.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones