PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10023858}

The World's Finest Assassin Gets Reincarnated in a Different World as an Aristocrat

Sekai Saikō no Ansatsusha, Isekai Kizoku ni Tensei Suru
6,3 35
ocen
6,3 10 1 35

Sekai Saikō no Ansatsusha, Isekai Kizoku ni Tensei Suru
powrót do forum serialu Sekai Saikō no Ansatsusha, Isekai Kizoku ni Tensei Suru

Czy jest żle? Nie. Czy jest dobrze? Tak, ale mogło być znacznie lepiej. Pierwszy odcinek to akcja w naszym świecie oraz później w tym drugim. Akcja, o której później w ogóle się nie wspomina? Dziwne. Tak jakby to miała być taka hmm... zachęta, lep na fanów isekai, do oglądania. Kolejne odcinki to trochę nauki, oraz akcji, po odcinku 6 (o rany jaki on zryty i... przygnębiający -_-) fabuła trochę przyspiesza, ale jednocześnie nie wykorzystuje (według mnie) wątków które dostaliśmy, lub ich nie rozwija. Sądzę że autorzy nie byli pewni czy ich serial będzie na tyle dobry aby był kontynuowany w sezonie 2. Więc robili wszystko co się da aby tak było, i jednocześnie próbowali dobić do brzegu jakim był 12 odcinek. Przy okazji spytam. Od kiedy to standardem stało się 12 lub 13 odcinków? Pamiętam czasy kiedy to pełen sezon to było 24-26 odcinków. Zaś 12 to była MINI seria, a nie pełen sezon. Ech... Zatem warto czy nie warto oglądać? Hmmm... Według mnie tak. Ot sezon na jeden wieczór. wyceniłem go na 7. Jesli zapowiedzą sezon 2 to ocena podskoczy do 8.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones