PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620323}

Sekret

El secreto de Puente Viejo
7,4 367
ocen
7,4 10 1 367
Sekret
powrót do forum serialu Sekret

Francisca-pytania

ocenił(a) serial na 10

Pytania to kieruje do osób które oglądały ten serial na jakichś hiszpańskich stronach i mogłyby zaspokoić moją ciekawość :D

1. Czy Francisca pogodzi się kiedyś z córką? Czy rozdzieli ją z ukochanym? Czy uzna ich dziecko?
2. Czy Francisca będzie z Rajmundem (widziałam jakieś urywki na youtubie)? Jak długo będzie to trwało?
3. Kto i za co będzie ją więził? Czy to będzie miało coś wspólnego z Sebastianem?
4. Czy ona będzie w jakimś domu starców albo szpitalu? Widziałam fragmenty, że jeździła na wózku inwalidzkim, i była chyba w jakimś sanatorium. Dlaczego tam trafiła?
5. Czy ją coś będzie łączyło z Mauriciem? Również widziałam fragmenty jak on w garniturze elegancko z nią po miasteczku się przechadzał.
6. Za co ją na jakiejś łące będą chcieli zabić lub pobić mieszkańcy miasteczka? Widziałam fragmenty, jak ona o lasce szła na jakąś polane i na nią tam napadli, otoczyli czy coś.
Bardzo mnie interesują losy tej postaci, nie znam niestety hiszpańskiego a nie wiem jak długo puls będzie emitował serial. Mam przeczucie, że nie długo.

Z góry dziękuję za jakiekolwiek informacje.

sakamae19

1. Pogodzi się tylko na chwile, kiedy Soledad nie będzie z Juanem. Później wracają do siebie, Juan ginie, Soledad zaszywa się w klasztorze na 16 lat i później po jej powrocie dalej drą koty.
2. Tak, na jakiś czas. Będą nawet małżeństwem, ale tylko z pozoru. Francisca upozoruje ślub, żeby zachować majątek.
3. Sebastian będzie udawał, że jest więziony i namówi Raymunda żeby wyciągnął pieniądze od Franciski. Później będą więżeni razem i Sebastian dalej bedzie udawał, żeby Francisca zapłaciła za nich oboje.
4. Tak. Po śmierci Tristana wpadnie w jakiegoś rodzaju katatonię i będą ją leczyć w szpitalu.
5. Raczej nie. Mauricio kocha się w służącej o imieniu Fe.
6. Nie pamiętam za co, ale uratuje ją jej wnuk Bosco.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones