PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=410264}

Seks, kasa i kłopoty

Dirty Sexy Money
7,2 2 108
ocen
7,2 10 1 2108
Seks, kasa i kłopoty
powrót do forum serialu Seks, kasa i kłopoty

no nareszcie wszystko idzie w dobrym kierunku, aby Nick i Karen byli razem.
te nowe odcinki są naprawde rewelacyjne, bardzo ciekawe wątki. z niecierpliwością czekam na kolejną Sobote

użytkownik usunięty
natalkaff

Niestety już ostatnia Sobota i ostatni Odcinek !

ocenił(a) serial na 10

tak?? a to nawet nie wiedziałam. szkoda! a to już koniec serialu, czy będą kolejne serie??

ocenił(a) serial na 10
natalkaff

W lipcu zaczyna sie nowa seria w Ameryce :)

ocenił(a) serial na 8
natalkaff

Będą razem? Czy to jest dobry kierunek? Dla mnie na pewno nie. ;)

ocenił(a) serial na 10
JARA

A dla mnie tak. Karen wydaje się jakby troche mądrzejsza.
no wszystko na to wskazuje, że będą razem. Nick zaakceptował jej dziecko, więc narazie nic nie stoi im na drodze.

ocenił(a) serial na 8
natalkaff

Ja bardziej liczyłam, że Nick będzie ją kusił i kusił i że razem nie będą. Przecież w końcu jej się znudzi i pewnie się okaże, że skończy jak reszta jej małżonków.

ocenił(a) serial na 9
JARA

Lepsze to niz Lisa hehe.................................

ocenił(a) serial na 10
natalkaff

Ja akurat wolalabym, aby Nick byl z Karen. To ile jeszcze ma byc odcinkow na zakonczenie?

ocenił(a) serial na 10
angelica

P.S. Mialam na mysli nie Karen, ale Lise. Karen mi do niego nie pasuje, jest strasznie infantylna i zadne jej malzenstwo nie mial oszans przetrwac, bo jak to kiedys bylo juz powiedziane, zawsze chce tego, czego nie moze miec.

ocenił(a) serial na 9
angelica

ale chyba nie chodzi o to zeby ogladac malzenstwa i ich zycie mozna sobie w tym celu obejzec Klan a tam Grazynke i Rysia LOL. Dodatkowo jakos malzenstwo Nicka i Lisy nie wytrwalo a nie byla ona niedojzala ;) z Karen przynajmniej jest zabawnie :D
(wiekszosc ludzi chce tego czego nie moze miec:))

ocenił(a) serial na 7
natalkaff

Nie wydaje mi się, ta cała Karen robiła wszystko by zniszczyć małżeństwo Nicka a to jest grubo nie w porządku, rozpieszczona panna z wielką kasą

natalkaff

Czy ty wiesz, co to znaczy Spoiler? Jest możliwość oznaczenia postu jako spoiler i wtedy wejda w niego tylko ci, którzy chcą wiedzieć wcześniej. A ty nie dość że tego nie zrobiłaś to jeszcze umieściłaś Spoiler w tytule. Sorry ale masz IQ gumofilca. Tyle w temacie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones