PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710945}

Selfie

6,6 2 160
ocen
6,6 10 1 2160
Selfie
powrót do forum serialu Selfie

Świetny!

ocenił(a) serial na 7

Wpadłam na ten serial przypadkiem i obejrzałam ze względu na Karen Gillan (którą uwielbiam po
Doctorze Who) i muszę przyznać, że strasznie mi się spodobał. Nieźle się przy nim uśmiałam! :D
Polecam, polecam i jeszcze raz polecam wszystkim <3

ocenił(a) serial na 10
trisha_

Nie da się ukryć, że Karen jest największą ozdobą tego serialu. Dodaje mu świeżości i uroku. Choć i sam pomysł i humor są na bardzo wysokim poziomie. szkoda tylko, że w Ameryce zbiera on kiepskie opinie i wyniki oglądalności.

ocenił(a) serial na 9
mareksobczak

Ja również nad tym boleję, bo serial jest genialny, a duet Karen & John jest rozbrajający :)

ocenił(a) serial na 7
Blaithin_fw

Tak, tak! Zgadzam się. Mam jednak nadzieję, że może przedłużą... Naprawdę super się go ogląda. A Karen wymiata całkowicie. Widać jaką jest świetną aktorką. ;)

ocenił(a) serial na 6
trisha_

Dokładnie ;)
1 odcinek był sztywny, ale 2 się rozkręcił. Uśmiałam się jak Johnowi wyszło w quizie, że jest Sansą Stark, którą uwielbiam ;D

ocenił(a) serial na 9
trisha_

dokładnie, mam takie samo zdanie, więc nie wiem skąd te niskie noty ? świetny serial do pośmiania i trochę romantyczny :)

ocenił(a) serial na 6
trisha_

Niestety ABC chce anulować serial :( Tutaj macie posta z informacjami, co możecie zrobić, żeby jednak zmienili zdanie: http://evredeens.tumblr.com/post/102032763990/hi-guys-so-recently-abc-has-just-a nnounced-that

freedie

gdzie ogladacie z napisami???
na i i t v nie ma dwoch ostatnich odc

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones