PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710945}

Selfie

6,6 2 160
ocen
6,6 10 1 2160
Selfie
powrót do forum serialu Selfie

Świetny pomysł na historię. Ona – piękna, pusta, czy odkryjemy w niej coś więcej i oczywiście On
– z tych mądrych, ale mających w sobie to coś. Piękne obrazy, sceny z rozmachem. Kolorowi
bohaterowie.

A wszystko w słodko- śmiesznym sosie. REWELKA!

Dodatkowo te dialogi, rodem z #socialmedia #typowychblogow #podpisow #pod #zdjęciami.
Pytanie, czy mnie wygooglowałeś czy nie? i dalej w ten deseń:) Nawet odpowiednie dymki widzimy
na ekranie.

Niby jest lekko, a jedno ciągle zadaję sobie pytanie, co robią z nas social media. Jak bardzo
sztucznych i nieprawdziwych nas kreują. Kim jesteśmy, a kim wydajemy się być przed sobą
samym? Gdzie jest ta delikatna linia graniczna, między kreacją człowieka, a prawdziwymi nami?

Polecam dla każdego. Kto lubi i kto nie lubi social media, bo mówcie co chcecie, ale prawda jest
gdzieś po środku.

Więcej rozpisałam się na blogu: http://polecksiazke.wordpress.com/2014/08/21/selfie/

ZAPRASZAM:>:>

ocenił(a) serial na 9
Bebi_filmweb

Bardzo podoba mi się pierwszy odcinek, mam nadzieję, że będzie ich więcej niż tylko 3, jak to jest pokazane na filmwebie.
Przede wszystkim pomysł jest świeży, na czasie i przede wszystkim obśmiewa temat, który jest na topie - social media.
Już pierwsza scena z Henry'm mi się podobała. Gość jest cyniczny, zabawny i anty na wszystko, za czym tak goni świat.
Natomiast główna bohaterka pomimo fatalnego charakteru nie denerwuje, co więcej mam ochotę zobaczyć jej przemianę.
Tak więc mam nadzieję, że nie zdejmą przedwcześnie serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones