PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710945}

Selfie

6,6 2 160
ocen
6,6 10 1 2160
Selfie
powrót do forum serialu Selfie

Jak dla mnie to nawet dziwne że serial się nie przyjął, tematyka jakiej jeszcze nie było, ciekawe
postacie dobrze wykreowane, lekkie poczucie humoru idealne na wieczorny relaks. Pozycja nie była
ambitna ale mi przypadła do gustu bo lubię sobie czasem pomarnować wolny czas :) może
Amerykanie uzależnieni od social media sprzedali dystans do samych siebie za tonę „lajków”, nie
wiem, ale serialu trochę szkoda. Mam nadzieję że nie wszystko jeszcze stracone.

seki93

Mam dokładnie takie same odczucia, serial z fajnym poczuciem humoru, nieogłupiającym, a wprowadzającym w miły nastrój. Ciekawe postaci, sam motyw social mediów na plus. Nawet wątek romantyczny między głównymi bohaterami nie przyprawiał mnie o mdłości jak w przypadku tasiemców, które lecą już po dobrych kilka lat i - co najgorsze - końca nie widać. Po obejrzeniu ostatniego odcinka aż mi się nieco przykro zrobiło, bo od jakiegoś czasu szukałam sobie takiego lekkiego i przyjemnego, niezobowiązującego serialu. Jak znalazłam, tak też przepadło.

Niestety, rankingi wyznaczają Amerykanie swoją oglądalnością, a co do ich gustu serialowego... Niestety, nie zawsze pokrywa się to z moimi odczuciami.

ocenił(a) serial na 6
seki93

lekki i przyjemny, teś chętnie bym jeszcze pooglądała... Szkoda bardzo, zwłaszcza że skończyło się tak - no nie skończyło.
Coraz więcej seriali które kończą po jednym sezonie chociaż oglądalność mają taką jak 9-10 sezony popularniejszych ale już zbyt przeciąganych.

ocenił(a) serial na 8
Karlaaajn

Zgadzam się serial przyjemny,fajnię się go ogląda.Szkoda,że jest tylko jeden sezon.

seki93

a ja czasami lubię dostać raka z przerzutami dzięki takim produkcjom

ocenił(a) serial na 7
seki93

Popieram. Strasznie szkoda, że nie będzie kolejnego sezonu, miło się oglądało. I chciałabym zobaczyć jak potoczyłyby się dalej losy Elizy i Henry'ego!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones