PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=747565}

Seria niefortunnych zdarzeń

Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events
7,4 33 498
ocen
7,4 10 1 33498
6,6 7
ocen krytyków
Seria niefortunnych zdarzeń
powrót do forum serialu Seria niefortunnych zdarzeń

3 sezon

ocenił(a) serial na 8

Drugi obejrzany, więc kiedy trzeci? Na szczęście i na nieszczęście kończy się dokładnie tak, jak "Krwiożercy karnawał" powinien, więc kontynuacja przydałaby się jak najszybciej.
Jednak bardziej mnie interesuje jaka będzie ilość odcinków, skoro do ekranizacji zostały już tylko trzy książki.

ocenił(a) serial na 10
zlatawiecz

Do ekranizacji zostały cztery książki :)

ocenił(a) serial na 8
KrokodylGiena

Racja, źle podliczyłam I sezon.

ocenił(a) serial na 8
zlatawiecz

I zapomniałam całkowicie o Groźnej Grocie:)

ocenił(a) serial na 9
zlatawiecz

A zjezdne zbocze? I Quigley Bagienny :P

ocenił(a) serial na 8
Yoda_MistrzJedi

Zjezdne zbocze, Przedostatnia pułapka, Koniec końców - to te, które zapamiętałam, a przegapiłam w głowie właśnie Groźną Grotę(musiałam w rozpiskę zajrzeć).

ocenił(a) serial na 8
zlatawiecz

Skoro zostały cztery książki, to można łatwo policzyć, że odcinków będzie 8, jak w pierwszym sezonie.

ocenił(a) serial na 9
no_bo_co

według imdb będzie liczył 7

ocenił(a) serial na 8
zlatawiecz

"Odtwórca roli Hrabiego Olafa potwierdził, że będą tylko trzy sezony "Serii niefortunnych zdarzeń" i dodał, że taki był plan od początku. Oficjalnego zamówienia na 3. sezon jeszcze nie ogłoszono, ale Harris zdradził, że będzie on najkrótszy ze wszystkich, tzn. będzie liczył 7 odcinków."

ocenił(a) serial na 9
agusiak10

7 odcinków trochę mało. Jak to zmieszczą? trzy książki w jeden odcinek? Trochę niewypał lub coś pominą oby nie

ocenił(a) serial na 9
agusiak10

No i co ważniejsze jestem ciekawy czy zrobią zakończenie takie jak w książce i dzieci znikną bez śladu hmm

ocenił(a) serial na 8
Yoda_MistrzJedi

Właśnie spodziewałam się co najmniej 8 odcinków.
Póki co, uważam, że serial dość wiernie odwzorowuje książkę. Wiadomo- każdy ma swoje zdanie na ten temat. Przeczuwam jednak, że film zakończy się słynnym " amerykańskim happy endem"....
Oby tego nie spaprali.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones