PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=747565}

Seria niefortunnych zdarzeń

Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events
7,4 33 496
ocen
7,4 10 1 33496
6,6 7
ocen krytyków
Seria niefortunnych zdarzeń
powrót do forum serialu Seria niefortunnych zdarzeń

Naprawdę z niecierpliwością czekałem na drugi sezon, pierwszy był bardzo ciekawy, w wielu miejscach zabawny, i oglądałem go z wielkim zaciekawieniem. A zakończenie sprawiło że nie mogłem się doczekać drugiego sezonu.
Ale teraz po obejrzeniu odczuwam rozczarowanie. Chyba ani razu się nie zaśmiałem, epizody są bardzo monotonne, nowe miejsce, nowe wcielenie hrabiego, kilka akcji i zmiana lokacji i tak przez 10 odcinków. To co w pierwszym sezonie mi nie przeszkadzało, bo nawet na to uwagi nie zwróciłem, w drugim bardzo raziło po oczach.
To wciąż jest oryginalny przyjemnie oglądający się serial, ale niestety widać duży spadek formy, obawiam się że 3 sezon będzie jeszcze gorszy, albo wręcz przeciwnie. W każdym razie po pierwszym sezonie oceniałem go na 8, drugi sezon oceniam na 5, więc ogólnie wychodzi jakieś 6+.
Szkoda bo po wielu miesiącach czekania, chwilami naprawdę musiałem się zmuszać by dotrwać do końca danego odcinka.

ocenił(a) serial na 7
D3Mania

W moim przypadku jest odwrotnie - jestem pozytywnie zaskoczony drugim sezonem: scenografia i zdjęcia znacznie na plus, żarty bardziej mnie śmieszą niż w 1 sezonie, po prostu świetnie się ogląda, a odcinki mijają jakby miały po 15 minut każdy. Jak widać, co człowiek to opinia. Pozdrawiam :)

ocenił(a) serial na 8
D3Mania

Mi jakoś bardziej podobał się drugi sezon. Może gdybym obejrzał jeszcze raz pierwszy to bym zmienił zdanie. Ta schematyczność też mi przeszkadzała, ale to już jest chyba wina książki, a nie serialu. Mimo tego i tak każdy odcinek jest ciekawy i śmieszny.

ocenił(a) serial na 9
D3Mania

Mi również bardziej się podoba drugi sezon. Jedyny minus to chyba że momentami się dłuży, i bardzo mnie zawiodły odcinki Szkodliwego Szpitala. Moja ulubiona książka a odcinki bez emocji, za to Winda Widmo część 2 i Wredna Wioska część 1 i część 2 to szczyt emocji :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones