PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=747565}

Seria niefortunnych zdarzeń

Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events
7,4 33 510
ocen
7,4 10 1 33510
6,6 7
ocen krytyków
Seria niefortunnych zdarzeń
powrót do forum serialu Seria niefortunnych zdarzeń

Wioletka

ocenił(a) serial na 10

Jestem świeżo po obejrzeniu drugiego sezonu (który swoją drogą spodobał mi się jeszcze bardziej niż pierwszy , w skrócie był świetny :D) i chciałbym poruszyć pewien temat. Od razu mówię że książek nie czytałem (choć po drugim sezonie gdzie fabuła jest świetna zamierzam się za to wreszcie wsiąść) , więc oczywiście możecie mi wytknąć niektóre rzeczy i wyprowadzić mnie z błędu. Chodzi mi o gre Maliny Weissman. Nie rozumiem dlaczego wszyscy tak ją krytykują. Powtarzam że książki nie czytałem ale wydaje mi się że bardzo dobrze zagrała bystrą Wioletke , a do tego jest bardzo ładna. Wydaje mi się że dobrze zagrała swoją rolę i w pierwszym i tym bardziej w drugim sezonie :D.

ocenił(a) serial na 7
Hrabia_Olaf

Dla mnie jej Wioletka jest ok, na tym samym poziomie, co Wioletka Emily Browning ;p Za to Klaus wzbudza u mnie torsje, ale w książce też tak było, więc musi być to aspekt zamierzony. Jedynie filmowy Hrabia Olaf był ciut lepszy od Harrisa, ale tragedii nie ma :D

ocenił(a) serial na 8
Hrabia_Olaf

Uważam, że Wioletka wyszła tak, jak powinna. Myślę, że krytykującym chodzi głównie o to, że chcą ponarzekać. Narzekali jeszcze zanim pojawił się choćby zwiastun I sezonu.

Hrabia_Olaf

Dla mnie ma tępy wyraz twarzy, do tego wiecznie wykrzywioną w podkówkę buzię i zmarszczone brwi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones