Seria niefortunnych zdarzeń
powrót do forum 3 sezonu

SEZON TRZECI

ocenił(a) serial na 7

ktoś cos już wie, kiedy bedxzie ostatni sezon?

ocenił(a) serial na 6
piratee

Przed premiera drugiego sezonu słyszałem ze to ma być drugi i za razem ostatni sezon... ale po ostatnim odcinku wnioskuje ze będzie trzeci sezon, bo nielogicznym byłoby urwać fabule serialu bez jej wyjaśnienia...

ocenił(a) serial na 6
tomasz_ratajczak

Książka postała w 13 częściach - zekranizowano 9 książek (każda książka to 2 odcinki) wiec pozostają jeszcze. 4 książki do ekranizacji wiec sezon 3 musi być i będzie ostatnim... tylko kiedy? Obstawiam najwcześniej koniec tego roku lub początek przyszłego tj. I kwartał 2019 :-/

ocenił(a) serial na 7
tomasz_ratajczak

wiem, że jest 13 książek, czytałam Serię.. stąd moje pytanie kiedy będzie następny sezon, wiadomo było od razu, bo spisie odcinków, że musi być jeszcze jeden..

ocenił(a) serial na 7
piratee

Data premiery pierwszego sezonu pojawiła się 17.11.2016, drugiego 01.01.2018. Informacja o trzecim sezonie powinna się pojawić w podobnym okresie.

ocenił(a) serial na 10
piratee

Sezon trzeci został już potwierdzony
Zostały 4 części czyli będzie liczył 8 odcinków ale nie ma daty premiery
Jak się pospieszą to może już w 2019 :D

ocenił(a) serial na 7
Hrabia_Olaf

Ojej, i znów tyle czekania :D oby minęło szybko!

ocenił(a) serial na 7
Hrabia_Olaf

W pierwszych wywiadach twórcy powiedzieli, że "Koniec końców" zostanie zekranizowany w jednym długim odcinku (wtedy trzeci sezon liczyłby ich w sumie siedem), ale zobaczymy, jak wyjdzie.

ocenił(a) serial na 9
piratee

Czytałem że zrobią to tak by trzeci sezon nie gryzł się z ostatnim sezonem Gry o Tron

ocenił(a) serial na 9
piratee

Czekasz na trzeci sezon?

ocenił(a) serial na 7
Yoda_MistrzJedi

Nie, nie czekam, w ogóle.

ocenił(a) serial na 9
ocenił(a) serial na 10
piratee

Prawdopodobnie w grudniu, tak przynajmniej napisał na instagramie aktor grający Larry'ego

ocenił(a) serial na 9
Cordialle

Można info? Linka

ocenił(a) serial na 10
Yoda_MistrzJedi

Nie wiem, gdzie jest to napisane, bo ktoś z grupy o SNZ to wysłał, a sam nie mogę znaleźć. Gdzieś w komentarzach pod zdjęciem to jest, ale pod jakim? Polecam stronę 667 Dark Avenue na facebooku, tam wysłali screena tego, niestety nie mogę wysłać linku z powodów zabezpiezceń filmweba

ocenił(a) serial na 10
Yoda_MistrzJedi

Pomyliłem się. 3 sezon może będzie w Listopadzie (a nie w grudniu jak napisałem wcześniej)

ocenił(a) serial na 9
Cordialle

Za szybko wątpię

ocenił(a) serial na 7
Yoda_MistrzJedi

Niekoniecznie, może sie uda i bedxie w listopadzie.

ocenił(a) serial na 9
piratee

chciałbym ale nie chce mi się wierzyć, no a poza tym gdyby miał być w listopadzie to już by było info. Poza tym jeszcze nie było informacji o odnowienia wielu seriali na 2019 rok więc nie klei mi się to. Prędzej obstawiałbym teaser w tym miesiącu

ocenił(a) serial na 9
Cordialle

Faktycznie rzeczywiście jest owy post. No powiem oby :)

ocenił(a) serial na 10
Yoda_MistrzJedi

No cóż, kończą kręcić Koniec Końców. Z czego co widziałem, to robi się coraz dziwniej, będzie na co czekać

ocenił(a) serial na 9
Cordialle

No w końcu ma to być ostatni i chyba z tego co wiem jedyny i najdłuższy odcinek który nie zostanie podzielony na dwie części :) ciekaw jestem jak to będzie wyglądać ostatecznie, chociaż najbardziej czekam na odcinek Zjezdne Zbocze :) na trzeciego Trojaczka Bagiennego :) poza tym jeśli faktycznie 3 sezon będzie w listopadzie to będzie to najlepszy miesiąc tego roku dla kinomaniaków :)

Będzie Lemony Snicket 3 sezon Fantastyczne Zwierzęta Zbrodnie Grindelwalda

ocenił(a) serial na 10
Yoda_MistrzJedi

Osoba pracująca na planie, napisała, że ostatni odcinek będzie krótki. Mają go kręcić 2 tygoodnie, co jest małą ilością czasu w stosunku do poprzednich odcinków. Nie wiem, co mam o tym myśleć :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones