Servant
powrót do forum 2 sezonu

Po rewelacyjnym 1 sezonie wieje nudą, scenarzyści zabrnęli w ślepy zaułek, powielane schematy, brak tajemniczości i pomysłu, szkoda, obejrzę do końca z sentymentu

ocenił(a) serial na 4
Obywatele_Swiata

Mam tak samo, sezon drugi to dno, dobrnę do końca i jeśli nic z tego nie wyjdzie, to porzucę to 'DZIEŁO"

ocenił(a) serial na 8
Obywatele_Swiata

Właśnie miałem pytać drogich kinomaniaków o ich spojrzenie na drugą serię i rzucić swój własny komentarz, w podobnym tonie do tych przeczytanych na forum. Może nie odczuwam aż takiej chały w drugim sezonie "Servant", lecz póki co odcinki sprawiają wrażenie bardziej komediowych niż horrorowych. Obawiam się, że będzie to zmierzać w jakichś różnych dziwacznych kierunkach, żeby na końcu pozostawić widza bez odpowiedzi.

Obywatele_Swiata

nastawili się widocznie na maksymalne przeciąganie historii do x sezonów, jak z Lostem zeby przyciągnąć jak najwiecej ludzi do Appla, naiwnie sądziłem że przynajmniej ze 2/3 historii będzie wyjaśnione w 1szym sezonie

ocenił(a) serial na 8
Obywatele_Swiata

Nope, drugi sezon dobry. Można mieć jedynie problem z przydługą ekspozycją, ale później jest ciekawie.

ocenił(a) serial na 6
Obywatele_Swiata

Mam podobne zdanie. Znakomity sezon pierwszy który ogląda się z wypiekami na twarzy czekając na kolejne elementy tajemnicy. I drugi zupełnie nudny i nieciekawy sezon. Moim zdaniem wszystkiemu winne porzucenie głównego wątku czyli „przemiany” małego bohatera.

Obywatele_Swiata

Zmartwię cię, ale te sezony niczym się nie różnią. Zresztą 16 odcinków zostało nakręconych w jednym ciągu, bo od razu planowano to podzielić na dwa sezony. Odstawać mogą jedynie 4 ostatnie odcinki, bo je rzeczywiście kręcono dopiero we wrześniu 2020 ze względu na pandemię

Obywatele_Swiata

Był taki odcinek Breaking Bad, który wielu mocno wkurzał (s03e10) "Mucha", to tzw. "bottle episode". Po zakończeniu sezonu zostało trochę budżetu i nakręcono taki odcinek wydmuszkę, w którym nic się nie dzieje, nie popycha akcji do przodu, nie ma wpływu na fabułę. Tu drugi sezon wygląda jakby składał się właśnie z samych takich epizodów butelkowych. Nie oszukujmy się, już pierwszy sezon w końcówce pokazywał, że nie ma pomysłu na rozwinięcie fabuły, że ta prowadzi w ślepy zaułek, ale ponieważ na początku zażarło to rozciągnęli to do 20 odcinków, a w planach jest jeszcze 40 xD nie licz, że tam będzie coś więcej ;)

Obywatele_Swiata

Pełna zgoda, ja odpadłam gdzieś w połowie bo mnie zwyczajnie rozczarował i szkoda mi było czasu, żeby brnąć w to dalej. Szkoda, bo świetny 1 sezon obiecywał wiele.

ocenił(a) serial na 7
Obywatele_Swiata

Drugi sezon faktycznie trochę odstawał jakością od pierwszego. Ale trzeba przyznać że 3ci sezon wraca na dobre tory i robi naprawdę dobre wrażenie. No i całe szczęście że jest oficjalne info że 4ty sezon będzie finałowym więc nie będzie sztucznego przeciągania.
Nadal jestem pozytywnie nastawiony do tego serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones