PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=850114}

Sex/Life

5,7 9 681
ocen
5,7 10 1 9681
Sex Life
powrót do forum serialu Sex/Life

Typowe, Netflixowe gówno

ocenił(a) serial na 3

Obejrzałem kilka odcinków tego pożal się Boże "dzieła" za namową dziewczyny poznanej na tinderze.

Zgadnijcie, czy nadal się spotykamy

ocenił(a) serial na 1
nn1upl

Tam to mało kto jest ciekawy na dłuższą metę :D

ocenił(a) serial na 5
nn1upl

daj sobie spokój z tinderem i takimi serialami

nn1upl

może też była puszczalska i coś sugerowała?

minek93

i dobrze że spławił, jeszcze by coś złapał... jak to mówił mój tatuś "porządnego kawałka mięsa nie wkłada się w byleco" XD

ocenił(a) serial na 1
nn1upl

czyli można znaleźć na tinderze jednak normalnych facetów

Gin

On jest normalny Twoim zdaniem? Imbecyl, który przestaje się spotykać z dziewczyną dlatego, że jej podoba się serial, który jemu nie podchodzi... Ocipiałaś?

ocenił(a) serial na 1
JackCarver

O widzę, że rozmawiam z człowiekiem o wysokiej kulturze osobistej.
Jeśli jakiejś dziewczynie ten serial się podobał to dużo o niej mówi. I raczej nic dobrego.

JackCarver

Gdzie on głąbie napisał że zerwał kontakt z powodu serialu?

Ottiss14

Naucz się czytać ze zrozumieniem. Choć z takim ilorazem to raczej niemożliwe. I się odwal, bo nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego, ile możesz zapłacić za takie obrażanie. Kolejny myślący że internet daje mu anonimowość.

JackCarver

xD przedawkowałeś amerykańskie seriale. A przy tym "ocipiałeś".

Ottiss14

Nie ogladam seriali. To domena takich jak ty, tak inteligentnych, że nie posiadających nawet minimalnej wiedzy o otaczającej ich rzeczywistości. Widzimy się w Sądzie. I to będzie dopiero początek. Po tym jak zostaniesz skazany zapłacisz mi sporo kasy. Żeby choć jeden z was hejterów nie okazał się obsranym tchórzem, kiedy dochodzi do osobistego spotkania. Ale nie, wszyscy jesteście tacy sami.

JackCarver

Bierz pół i przestań pajacować.

ocenił(a) serial na 3
JackCarver

"On jest normalny Twoim zdaniem? Imbecyl, który przestaje się spotykać z dziewczyną dlatego, że jej podoba się serial, który jemu nie podchodzi... Ocipiałaś?"

Przestałem się z nią spotykać z zupełnie innego powodu, a to miał być żart w nawiązaniu do tego jak ch***owy jest to serial. Ale dobrze wiedzieć, że się o to zesrałeś

nn1upl

Żart? Akurat. Ty nawet nie rozumiesz tego słowa, bo jakoś nikogo nie rozśmieszyła Twoja wypowiedź. I jak widać nie rozumiesz także tak podstawowych sformułowań, jak zesrać się. Tłumacząc ci, to czynność podczas której coś ci z dupy wylatuje. Pisanie nie powoduje srania, no chyba że w twoim przypadku, wtedy naprawdę współczuję.

ocenił(a) serial na 3
JackCarver

Dobra zesrałeś się po raz drugi, nie wiem po co w ogóle z Tobą gadam xD

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 3
JackCarver

Grozisz mi fajansiarzu? Komentarz zgłoszony

nn1upl

Myślisz że bedziesz mnie bezkarnie obrażał. Powtarzam, że się spotkamy.

JackCarver

łoł łoł życie ostre jak maczeta XD

ocenił(a) serial na 6
nn1upl

O, i wychodzi Ci sloma z kieszeni i butow. jakie to smutne. Serial jest fajny i nie chodzi w nim o hiperambitne tresci, podobnie jak w letnich przebojach nie chodzi o wielka muzyke. Poza tym jestes narcyzem, niestety prymitywnym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones