Sexify
powrót do forum 2 sezonu

Bardzo dobry polski serial. Dobra fabuła 2 sezonu. 3 główne bohaterki podszkolily swoj warsztat aktorski. Mam nadzieję na 3 sezon.

ocenił(a) serial na 7
LukeDub

Niestety się nie zgadzam. 2 sezon dużo gorszy od 1, brak wciągającej i sensownej fabuły, żarty infantylne, zachowanie bohaterek żenujące, zabrakło tego czegoś, co dawało taką lekką świeżość w poprzednim sezonie. Muzyka ta sama, nie wiem czy to na plus, ale obejrzeć można w jeden wieczór.

ocenił(a) serial na 6
zuza700_filmweb

Dokładnie

zuza700_filmweb

Podtrzymuje zdanie Zuzy! Drugi sezon najwyżej oceniamy jako 3/10! Widoczny brak grono męskiego przy realizacji drugiej odsłony tego serialu. Przedszkolna papka - tak można podsumować tę odsłonę! Jedynie barwność oraz sama finalna intryga w odzyskaniu kontroli nad aplikacją jeszcze jakoś daje oddechu nam, i trzymaj jak respirator przy życiu. Grono medialne uważa, że drugi sezon nie miał prawa powstać. BRAK W NIM JAJ - ale to już wiemy, ponieważ odsunięte została od steru też grono męskie. Duet kobiet, nie udźwignął genialności z pierwszej odsłony. AMEN.

zuza700_filmweb

Zgadzam się, ledwo go zmęczyłam. Sporo scen kompletnie nie miało jakiegokolwiek sensu, dialogi totalnie od czapy. Zachowanie głównych bohaterek w większości sytuacji nielogiczne. Dużo gorszy sezon od 1.

ocenił(a) serial na 10
LukeDub

Mi tez się podobał 2 sezon ;) dalej 10/10 kozak

ocenił(a) serial na 6
LukeDub

Dla mnie też 2 sezon jest dużo lepszy! Pierwszy oceniłam na 6, teraz drugi to dla mnie 9. Fantastyczny poziom absurdu, bohaterowie i wszystko zanurzone w polskiej, konserwatywnej miłości do tradycji. Cudownie się patrzy na ten kontrast.

LukeDub

dla mnie 1 był o wiele lepszy niż 2 i myślę,że więcej sezonów nie będzie bo to marna podróbka Sex Education

LukeDub

Dla mnie obydwa sezony były spoko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones