PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35672}

Sfora

7,3 12 169
ocen
7,3 10 1 12169
Sfora
powrót do forum serialu Sfora

jak oglądałem to z ojcem. To bez wątpienia serial mojego dzieciństwa. Mam do niego ogromny sentyment. Piosenka Gadowskiego z napisów końcowych do dziś jest jedną z moich ulubionych.

ocenił(a) serial na 8
matteo8282

Ja miałam około 8 lat, gdy oglądałam ten serial z moim tatą i do dziś kojarzy mi się z dzieciństwem i początkiem szkoły; zwłaszcza, że w tym roku ją skończyłam.

Audrey0Hepburn

czyli skończyłaś gimnazjum bo ja liceum, a byłaś wtedy 3 lata młodsza niż ja :P

ocenił(a) serial na 8
matteo8282

Skończyłam liceum. Widocznie musiałam oglądać pierwszą edycję w 2002 ;)

Audrey0Hepburn

no fakt, co jakiś czas to powtarzają w TVP :)

ocenił(a) serial na 9
matteo8282

Można się przyłączyć do klubu sentymentalnego? 12 lat w momencie pierwszego oglądania, nadal uwielbiam :D

ocenił(a) serial na 9
Daguchna

dołączam się ;) miałam 12 lat i też ubóstwiam

jotwu

jej, miałam 9 lat jak to oglądałam z ojcem :) pamiętam jaki był dumny, że 9 latka zamiast bawić się lalkami czeka na serial o policji i gangsterach :) ahh, obejrzałabym ponownie

ocenił(a) serial na 9
graanLU

można obejrzeć online w dobrej jakości ;)

jotwu

tak? cudownie, niech no tylk wrócę do domu na wakacje to razem z tatą odnowimy tę historię! :)

ocenił(a) serial na 5
graanLU

cały serial oceniłbym na 6/10 jednak nie mogłem strawić gry Olafa Lubaszenki dla mnie ten gość to kłoda, zero emocji nic . Nie powinno go być w tym serialu

Audrey0Hepburn

Ja miałem 7 lat i nie wiem, czy oglądałem wszystkie odcinki z mamą. Jednak zawsze będzie mi się kojarzył z dzieciństwem i chociaż przez to będę miło wspominał.

ocenił(a) serial na 8
matteo8282

Ja miałam 12 lat i też oglądałam go z Tatą :) Fajnie wiedzieć, że nie byłam jedyną dziecinką, która z razem z Tatą zasiadała przed telewizorem, by obejrzeć kolejny odcinek :) Czytałam Wasze komentarze z uśmiechem na twarzy :) Wspaniałe chwile :)

ocenił(a) serial na 10
matteo8282

Niniejszym chciałbym też dołączyć do klubu sentymentalnego :)
Jestem rocznik 91, miałem bodajże 11 lat, a tak niesamowicie serial wrył się w pamięć.
Również oglądałem z tatą, który jednak zawsze zasypiał, a ja byłem odpowiedzialny za streszczenie odcinka :P
Serial jest w dobrej jakości na zalukaj, jest również kontynuacja, która jednak już chyba nie trzyma poziomu pierwowzoru :)
Co do samej Sfory, to klimat, postacie, muzyka niepowtarzalne :)
Przyjemnie tak sobie odświeżyć po latach :) Totalnie inne spojrzenie, no i ogrom sentymentu.
Zakochałem się wówczas w Karolinie Gruszce. Ponadto świetna gra panów Wilczaka(szkoda, że teraz tak go mało), Orzechowskiego i śp. Kolbergera. Lubaszenko również znakomity wg. mnie.
Scena majstersztyk to jak dla mnie prowokacja-przesłuchanie Burczyka w bodajże pierwszym odcinku, chociaż od razu kilka kolejnych się nasuwa :)
Oj, nie ma już takich polskich seriali.... :/
Pozdrawiam wszystkich sympatyków i fanów z dzieciństwa :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones