PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=746309}

Shadowhunters

6,5 24 941
ocen
6,5 10 1 24941
Shadowhunters
powrót do forum serialu Shadowhunters

Powiem wam jedno...

NIE JESTEŚCIE GOTOWI NA OSTATNIE 5 MIN TEGO ODCINKA!!!!



Wcześniej napisałam więcej, ale FW mnie nie lubi i tego nie zapisał. Sierotka Marysia również :(

Nadienn

Nie mogę się doczekać :D

ocenił(a) serial na 10
Nadienn

Mi się odcinek podobał (chyba jak zawsze) :D
W sumie podobało mi się to napięcie między Aleciem i Magnusem, Mag miał racje że go wykopał xD Ich scena na końcu- piękna, ale znowu za krótka -,- czemu oni mają tak mało czasu antenowego ? myślałam że chociaż będzie dłuższy pocałunek, a tu zaczęli i nagle koniec.... Ale:
"You never have to prove yourself to me. I love you."
"I love you too."
Cudowne! <3
Wszystko z Magnusem mi się podobało, nawet lubię jego konwersację z Dot, do tego to, że powiedział że jest zakochany w Alec'u! <3 Taniec <3 Wgl Magnus w tym odcinku wyglądał tak cudownie, że ciągle zatrzymywałam jego sceny żeby sobie na niego popatrzeć, haha ^^ Ale wiadomo, że za zmianą wyglądu coś się kryje, stara się ukryć to co wywołała w nim runa agonii....
Piosenka Simona- cudo! Mogę słuchać cały czas :D
Ogólnie co do Mai i Jace'a, to w serialu według mnie nawet do siebie pasują. Podoba mi się ich gra słów. Jakbym nie znała książek i nie wiedziała z kim i tak będzie Jace to nawet bym ich shippowała XD
Ogólnie odcinek zdecydowanie na plus! I Alec szefem instytutu <33

_Gallavich_

Mnie to się w tym odcinku tylko Max podobał. Jace i Maia? To mnie trochę zirytowało. Do czego ci twórcy dążą? Zanim Jace będzie z Clary (jeśli wgl będzie) to i on i ona prześpią się z każdym/ każda w tym serialu. Zrobili z tego typowe romansidlo dla nastolatek.
Szczerze? Nie podobał mi się ten odcinek.. Gdzie Sebastian i gdzie poszukiwania Darów Anioła?

ocenił(a) serial na 10
marcelina179

Każdy ma inne zdanie... Według mnie scenarzyści idą w dobrym kierunku, bo z odcinka na odcinek coraz więcej rzeczy mnie zaskakuje i ciekawi. I właśnie to lubię w serialach :)
Co do Clary i Jace'a, może te wszystkie zmiany nie przeszkadzają mi tak bardzo, bo po prostu nigdy ich w książce nie lubiłam... Uwielbiałam Maleca i Sizzy, a Clace mnie po prostu męczyli i było ich w książkach za dużo...
Pewnie dlatego lubię w serialu to, że tak od razu twórcy nie zrobili z Clace kanonu :)

_Gallavich_

Oglądałam wczoraj film "Miasto Kosci" i przyznam, ze brakuje mi książkowego Jace'a i jego charakteru. W filmie przynajmniej miał trochę z Jace'a. Co do serialu, ja lubię Raphaela i uwielbiam Sebastiana ;)

marcelina179

Max? Serio? Strasznie mnie wkurza ten dzieciak. Kiedyś się doigra za swoje zachowanie, słowo daję. Nie pamiętam jakie miałam uczucia związane z tą postacią w książce, choć pamiętam, że było mi go bardzo szkoda po spotkaniu z prawdziwym Jonathanem, ale tutaj... Mam go szczerze dość.

ocenił(a) serial na 10
Nadienn

Mam podobne odczucia co do Maxa, jakoś strasznie mnie denerwuje jego zachowanie, w książce go bardzo lubiłam, a w serialu jakoś mi nie podchodzi :/

Nadienn

Ja go lubię :) na jego miejscu tez bym nie siedziała w domu tylko chodziła za starszymi :p

_Gallavich_

Mag x) To było takie dziwne, kiedy Dot tak się do niego zwróciła.
Malec mmmm :3 Nadal nie wierzę, że scenarzyści spełnili nasze pragnienia i to faktycznie oni powiedzieli ten tekst. Tak, zdecydowanie ostatnia scena była za krótka! Widziałaś zdjęcia promujące odc. 15? Będzie się działo :D Będziemy piszczeć z radości i płakać ze smutku. To będzie jazda bez trzymanki :) Szkoda tylko, że trzeba czekać na to do 10 lipca T.T

TAK TAK! :D To był zdecydowanie odcinek Magnusa! Najpierw Alec wydał ten dźwięk i powiedział "wow" na widok Magnusa, potem brandy 'na złamane serce', taniec, i ostatecznie deklaracja miłości do jednej jedynej osoby :3 Ach to był miód na moje serce :3 I w sumie nie dziwię się Dot. Magnus to niezła sztuka :P

Piosenka Simona - Fragile World - będzie w całości opublikowana dopiero 21 lipca, a od 23 będzie można ją kupić na iTunes. Ja chcę ją już teraz!!!

Mace? Jaia? Jak dla mnie do świetny BROTP, ale błagam! nie to!!! x| Wypaliło mi oczy na tej scenie. Byłam tak zaskoczona tym zwrotem akcji, że omal nie spadłam z krzesła. Ajajajajaj.... Gdzie jest mój Jordan?!?!?!

ocenił(a) serial na 10
Nadienn

Właśnie miałam zapytać czy ktoś widział zdjęcia promujące 15 odcinek, haha :D Już się serio nie mogę doczekać, były piękne, wyczuwam morning scene i będzie Magnus z gołą klatą ^^ Ale 3 tygodnie to masakra, nie wytrzymam tyle ;x
Dla mnie każdy odcinek jest odcinkiem Magnusa, mam chyba na jego punkcie obsesję, haha :D
Kurcze, myślałam że piosenkę opublikują wcześniej, a już chciałam ściągać :/
Mi się osobiście podobała scena Jace'a i Mai, ale również czekam na Jordana :D

ocenił(a) serial na 6
Nadienn

Wygląda na to, że masz wielu wrogów :/
W każdym razie, zgadzam się w 100%! Rizzy już dawno powinno się skończyć(albo najlepiej w ogóle nie zaczynać). To spojrzenie pod koniec... Okropne.

dagao

A ja właśnie chciałabym, żeby coś się zadziało między Izzy i Raphaelem.
Ale pewnie mogę sobie tylko pomarzyć, bo twórcy wolą zrobić z tego dramę :P

ocenił(a) serial na 6
bloom_2604

Gdyby ich relacja nie była zbudowana na wspólnym wykorzystywaniu się i obwiniania o wszystko Rapha, to mogłoby być naprawdę ciekawie. Ale tak jak mówisz, woleli zrobić dramę :/

ocenił(a) serial na 10
bloom_2604

Jeeeju ja uwielbiam Rizzy! <3 Z daleka czuć między nimi chemię i miałam nadzieję, że cokolwiek między nimi zrobią, ale na pewno tak nie będzie xD
Zostało mi czekać na Sizzy, których również uwielbiam :)

bloom_2604

Tez bym chciala :D

dagao

Okropne?! NIE NIE NIE! Właśnie to było piękne! Takie czyste, pełne zrozumienia. Pierwszy raz Izzy zobaczyła Raphaela jako samotną osobę przez całą wieczność. Zrozumiała, że go wykorzystywała podczas swojego uzależnienia. Liczę teraz między nimi na prawdziwie przyjacielskie relacje, tak jak między Izzy i Meliornem. Cała trójka zasługuje na odkupienie i odzrobinę zrozumienia.

Co do shippów i otp... SSSSSSSIIIIIIIIIZZZZZZZYYYYYYYYY!!!!!!!! Jak długo mam czekać na ich rozmowę o Star Warsach?!?! ugh. x(

ocenił(a) serial na 10
Nadienn

Zgadzam się ze wszystkim! Ja osobiście uwielbiam Raphaela i życzę mu jak najlepiej :D

ocenił(a) serial na 6
Nadienn

No dobra, może rzeczywiście źle to zinterpretowałam :/
Miejmy nadzieję, że niedługo!

Nadienn

Ten odcinek może nie był dla mnie rewelacyjny, ale za to kolejny się świetnie zapowiada ^^

marcelina179

Zdecydowanie! Królowa Faerie, Clace, koniec Climona... YAAAAAY!!! :D

Nadienn

Nareszcie :p ileż można :D

ocenił(a) serial na 10
marcelina179

Ja zdecydowanie bardziej czekam na 15 ^^

_Gallavich_

Czyżby Malec? ^^

marcelina179

Malec zawsze jest w cenie :D Podobno odc. 18 jest najlepszy jeśli chodzi o ich relację. Ale to jeszcze tyyyyyle czekania :( Dlatego chwilowo zachwycam się bliskim początkiem Clace :) Choć goła klata Magnusa trochę mi to uniemożliwia :P

A słyszałyście o szalonej teorii jakoby Magnus i Alec się zaręczyli? xD Podobno Magnus na zdjęciach z e15 ma nowy pierścionek na palcu serdecznym. Czy to pierścień rodowy Lightwoodów???? Haha xD

ocenił(a) serial na 10
Nadienn

Goła klata Magnusa <3
Ja widziałam tylko jak jakiś autor artykułu, pisząc o odcinku 12 napisał że Alec jest narzeczonym Magnusa i potem było mnóstwo teorii, czy aby na pewno fani wszystko wiedzą, haha xD
Ale wątpię, że zaręczą ich tak szybko, choć bym wcale na to nie narzekała :D

_Gallavich_

Gdyby nie to, że w tym artykule rąbnęli się z datą emisji danego odcinka to może i bym im uwierzyła w to narzeczeństwo. Może. Uwierzyłabym, gdyby nie fragment Akademii Nocnych Łowców (czy jak to tam się nazywało) i fragment, który tam dorwałam z odmową Magnusa (smuteczek, ale rozumiem dlaczego to zrobił).No ale pamiętajmy, że ten serial łączy w sobie wszystkie książki Cassie Clare i miesza te historie w dowolny sposób, więc nie obraziłabym się na taką ewentualność :)

Nadienn

Od razu niech zaadoptują dzieci ;D

marcelina179

MADZIE!!!!!!!!!!

marcelina179

Jak już dzieci to Maxa i Raphaela :D

marcelina179

Przecież mogą mieć starszą (stażem) siostrę ;)

Nadienn

Nie wiem dokąd zmierza ten serial,ale Jace i Maia to już grube przegięcie.
Ostatnia scena jak dla mnie była zwyczajnie obrzydliwa.

madzik_867

Jeszcze jego romans z Kaelie rozumiałam, bo to był okres, kiedy myślał, że jest bratem Clary. Poza tym podobna sytuacja miała miejsce w książkach (no może nie dosłownie, ale były pewne odniesienia do ich romansu). Ale Jaia?!?!?! To było tak ciężkie do oglądania... Nadal jak słucham Fragile World i mam przerzutkę na ich scenę to zakrywam oczy x| Jestem dorosłą kobietą, ale akurat tej sceny nie trawię. Jest dla mnie bardziej toksyczna niż scena łóżkowa Climona.

ocenił(a) serial na 10
Nadienn

Ta scena była fajna xD Podobała mi się bo pokazali mojego JACE'A a nie. Nie mogę przeżyć tego, że Maia go pobiła. No sory - Jace legenda, najlepszy wojownik a tu dupa xD - pobiła go jakaś dziewczynka.

Nadienn

Ja myślałam że po Climonie w łóżku nie będzie nic gorszego a tu taka niespodzianka :D
Maia podobno tak nie znosi Jace 'a a rzuciła się na niego jak jakaś napalona nimfomanka xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones