PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=746309}

Shadowhunters

6,5 24 946
ocen
6,5 10 1 24946
Shadowhunters
powrót do forum serialu Shadowhunters

Wiem, że pierwsza część, czyli ''Dary Anioła: Miasto Kości'' została nakręcona w 2013 roku. Zwracam się jednak do Was z pytaniem - Czy powstanie KINOWA WERSJA filmu ''Dary Anioła: Miasto Popiołów'' ???
Pytam, ponieważ serial ''Shadowhunters'' nie przypadł mi do gustu jak i sami grający w nim aktorzy. Na internecie nie mogę nic sensownego wyczytać, sama aż się gubię na tych ''pudelkach'' itp. portali plotkarskich. Jeśli ktoś ma jakiekolwiek info na temat kinowej wersji ''Miasta Popiołów'' niech się ze mną podzieli!

Z tego co mi wiadomo to prawa do filmu zostały sprzedane na rzecz serialu. Po marnym sukcesie filmu (wg twórców), zmieniono formę i obsadę, a z kolejnych filmów zrezygnowano.

Mi też podobał się film i część obsady (Jace I Luke) uważała i nadal uważam za idealnie dobranych, a po przeczytaniu książki z niecierpliwością czekałam na serial. Początkowo ogromnie go nie lubiłam, ale po odcinku 1x12 nawet polubiłam Shadowhunters, a od połowy sezonu 2a jestem jego wielką fanką :) Może ty również go jeszcze polubisz ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones