PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=746309}

Shadowhunters

6,5 24 907
ocen
6,5 10 1 24907
Shadowhunters
powrót do forum serialu Shadowhunters

Malec

ocenił(a) serial na 4

Czy tylko ja uważam że Alec i Magnus razem są uroczy ? :D

ocenił(a) serial na 10
anula1074

Dla wielu to jedyny powód dla którego oglądają serial:) znowu są tacy którzy mówią że z tym związkiem strasznie się spieszą.
Ja osobiście ich uwielbiam

ocenił(a) serial na 4
sol22

Zgadzam się z Tobą ;) są świetni.... Z całej obsady serialu uważam, że aktorzy zostali idealnie dobrani do tych ról. Czytając książki miałam nieco inne wyobrażenie co do pozostałych ale coż każdy może mieć inne zdanie na ten temat ;)

anula1074

Tak, a poza tym dobrze jest przeczytać "Kroniki Bane'a"... dzięki temu można się dowiedzieć kim był Imasu oraz o co chodzi z instrumentem zwanym charango. Lubię serialowego Magnusa.
Podobnie Alec - też jest całkiem niezły.

ocenił(a) serial na 4
Perenelle

Perenelle, dziękuję że wspomniałaś o "Kronikach Bane'a". Nie miałam pojęcia, że taka książka istnieje :D Dzięki Tobie będę mogła jeszcze głębiej poznać postać Magnusa. Z chęcią sięgnę po tą książkę :)

anula1074

Dzięki temu parę rzeczy w serialu nabiera sensu.
Btw książka została wydana w Polsce po raz pierwszy dopiero w 2015 roku, więc stosunkowo niedawno.
Hmm, ja jestem nadal w trakcie czytania, ale o Imasu było tak dosyć na początku.

anula1074

Chyba tylko dla nich (i muzyki z kilku odcinków) oglądam to coś :) W książkach uwielbiam Magnusa, ale Aleca pokochałam w tym serialu!!!! Świetnie dobrali aktora. Jest sztywny, wycofany, nieśmiały, a jednocześnie taki uroczy :3

ocenił(a) serial na 8
anula1074

Zgadzam się w 100%.

anula1074

Całość obejrzałam tylko dla nich, w szczególności dla Magnusa :) (chociaż ten aktor chyba pozostanie dla mnie "Tańczącym Azjatą" z Glee)

ocenił(a) serial na 4
Anu111

Hahahaha :D Stare dobre Glee

ocenił(a) serial na 4
anula1074

Uwielbiam ten serial ;) Muzyka, aktorzy.... mistrzostwo :D Harry zagrał świetnie w tym serialu ale jak dla mnie można było więcej powiedzieć o jego postaci, rozszerzyć jego wątek.

ocenił(a) serial na 7
anula1074

Strasznie Harrego w Glee pomijali. Tutaj ma więcej okazji pokazać co potrafi.

MsIks

Jego zakończenie w Glee też trochę od czapy.

anula1074

Nie sądzicie, że za szybko idą z ich związkiem? W książkach było chyba mocno inaczej.

ocenił(a) serial na 4
stasza2233

Fakt z wieloma wątkami w serialu się spieszą. Serial jest mocno oddalony od tego co się w książkach działo :)

anula1074

A w książkach ile ich jest? Podobnie jak w serialu czy są raczej w tle?

ocenił(a) serial na 7
stasza2233

Wydaje mi się, że w serialu więcej.

stasza2233

Może to dlatego, bo myśleli, że się skończy na 1 sezonie :p chcieli pokazać jak najwiecej ;D

ocenił(a) serial na 4
marcelina179

A tu drugi sezon już od styczna hahaha xD

anula1074

Mam nadzieję, że ten sezon będzie lepszy i poprawią to, co było złe w 1 sezonie :P

ocenił(a) serial na 4
marcelina179

Zgadzam się

ocenił(a) serial na 10
anula1074

Film był totalną klapą (źle dobrani aktorzy, słaba gra aktorska i do niczego przedstawiona fabuła) ale serial pokochałam zanim go obejrzałam. Magnusa i Aleca uwielbiam już po przeczytaniu całej serii a serial sprawia że kocham ich jeszcze bardziej. Aktor grający Aleca to mega ciacho <3 Mam tylko nadzieję że w sezonie drugim wygląd Magnusa zostanie zachowany tak jak jest filmach promujących, bo szczerze podobała mi się jego kreacja w sezonie 1 ale teraz wygląda bardziej męsko a nie jak taki chłopczyk. Oby serial trwał jak najdłużej :D

anula1074

Malec jest wyjątkowo dobre w nowym sezonie. Mogę powiedzieć, że jestem zadowolona, ale scena łóżkowa też by się przydała XD

mirra1313

Była scena łóżkowa. Jednak twórcy słuchają fanów. :P

anula1074

Dajcie spokój może i fajnie grają i jest między nimi chemia ale w odcinku 7 (2 sezon) widać było w scenie pocałunku że panowie się krępowali i słabo to wyszło. Jeszcze ten Jace w slipkach, to on się kocza czy nie ?

anula1074

Alec i Magnus to jedyny powód dla którego jeszcze oglądam ten serial, ciekawi mnie jak ich losy się potoczą

maja420

Wszystko zależy od tego jak długo serial pociągnie, a jeśli będzie wszystko ok to pewnie podobnie jak w książce.

ink1313

Dzięki, że nie napisałeś końca bo nie doczytałam wszystkich części jeszcze :)

ocenił(a) serial na 4
ink1313

książki są nadal kontynuowane, więc cassandra może im jeszcze brzydkie zakończenie urządzić, po zakończeniu serii DA nie jestem na bieżąco, ale to wciąż możliwe, że malec źle skończy. fani by ją rozszarpali, ale cassandra zdaje się lubi takie tragiczne wątki czasem.

ocenił(a) serial na 6
cyathigerum

Ostatnia z cyklu książka została wydana w 2014, kolejnej książki nie będzie, a serial bardzo odbiega od książek, z każdym odcinkiem coraz bardziej, więc trudno powiedzieć, jak z nimi będzie ;)

ocenił(a) serial na 4
juleczka1992

Ależ mylisz się nieco. Seria DA co prawda się skończyła, ale w zeszłym roku została wydana "Lady Midnight", w tym roku "Lord of Shadows". To kolejna seria Cassandry Clare, w której głównych bohaterów mamy co prawda innych, ale stara ekipa zajmuje znaczące miejsce i jest regularnie wspominana. Więc tak naprawdę i w książkach nie wiadomo, "jak to z nimi będzie".

ocenił(a) serial na 10
anula1074

Osobiście bardziej im kibicuję niż głównej parze :)

ocenił(a) serial na 4
Wiolus1988

Ja powiem wam że wątek aleca i Magnusa fajnie się rozwija.ale trochę za szybko niż w książkach.w prawdzie jestem dopiero na 4cz ale widać ze wątki pomieszali..jedne za szybko np śmierć jocelyn inne za szybko np pojawienie się Jonathana vel Sebastiana verloca..Ale serial ok i aktorzy bardziej mi podpasowali niż w filmie..tam byli bez jaj :D

maja9128

W książkach było ich trochę dla mnie za mało.

ocenił(a) serial na 4
benzacne

no jesli chodzi o watek magnusa z alec'iem o chyba dopiero kolo 3-4czesci ksiazki sie dopiero rozwijal ich zwiazek..w serialu fajnie i pokazali ich zwiazek wgl aktorzy grajacy aleca i magnusa bardzo pasuja mi do tych rol,bardziej niz ci w filmowej wersji ksiazki..i wgl nie bylo akcji ze slubem aleca z ta dziewczyna jak w shadowhunters..

ocenił(a) serial na 8
anula1074

Nie znam książki, film bardzo mi się spodobał. Potem odkryłam, że jest serial i szczerze, zabierałam się z 4-5 razy do obejrzenia
i to pierwszego odcinka, i nie byłam w stanie oglądać dalej, przez główną aktorkę i jej ogromną sztuczną grę aktorską, która przy oglądaniu
aż bolała. Potem zabrałam się jeszcze raz i pokochałam ten serial na swój sposób.
Pierwszy sezon faktycznie, błąd na błędzie, i te wyblakłe runy.... ale później nie mogłam oderwać oczu od historii
a z drugim sezonem nie mogłam przegapić już żadnego odcinka.
UWIELBIAM MAGNUSA I ALECA... a szczególnie MAGNUSA, wspaniały aktor, niesamowicie przeżywałam jego przygody,
a ten ból kiedy m.in.: zamieniono ciała Magnusa z Valentine - aktor grający go idealnie wcielił się w swojego kolegę,oboje zagrali tak świetnie, że uwierzyłam, że naprawdę się podmienili.

ocenił(a) serial na 10
nagorna

Bardzo podobała mi się właśnie ta scena jak Magnus w ciele Valentin'a próbował przekonać Aleca, że to właśnie on. I masz rację aktorzy tak się wcielili w zamianę ról, że można było uwierzyć, że istnieje możliwość zamiany ciałami.

ocenił(a) serial na 8
anula1074

oglądam ten serial dla nich. Są super

anula1074

Trailer sezonu 3B sugeruje śmierć Magnusa, no ale chyba tak nie zakończą tego wątku..

ocenił(a) serial na 10
anula1074

większość ludzi tak uważa włącznie ze mną

ocenił(a) serial na 8
anula1074

Są przesłodcy :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones