PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=746309}

Shadowhunters

6,5 24 941
ocen
6,5 10 1 24941
Shadowhunters
powrót do forum serialu Shadowhunters

Właśnie obejrzałam dwa pierwsze odcinki i na usta ciśnie mi się tylko jedno słowo: masakra! Przeczytałam każdą książkę, więc byłam ciekawa czym będzie się różnił serial od filmu. Film był kiepski, ale ten serial to jakaś porażka.
1. Sam serial jest bardzo bardzo bardzo luźno oparty na książkach. Właściwie z oryginału pozostały tylko imiona bohaterów, bo cała reszta jest już mocno zmieniona.
2. Efekty specjalne rodem z taniego, budżetowego filmu lat 80. Aż człowieka bierze żałość, gdy widzi tak spapraną robotę. Heloł! Mamy XXI wiek, powinniście już coś umieć.
3. Aktorzy są dobrani dość niefortunnie. Główna bohaterka jest niesamowicie wkurzająca. McNamara ma jedną i tą samą minę, z reguły przerażoną, nie ważne co się dzieje. Jace wygląda bardziej jak bezmózgi osiłek, niż przystojniak o złotych włosach. Brak kota.
4. Valentine. Tu scenarzyści poszaleli. Valentine walczący ze swymi wrogami... strzykawkami! Tak strzykawkami. Czy scenarzyści brali w żyłę przy pisaniu scenariusza?
5. Ostatni punkt, ale też pokazujący największą żenadę tej marnej produkcji. Valentine ukrywający się w... CZARNOBYLU! No tego to jeszcze świat nie widział. Komedia.
Po dwóch odcinkach - nie polecam i odradzam tracenia czasu.

ocenił(a) serial na 2
gromcia167

Mam dokładnie te same uwagi. Już pomijając fakt, że to z książkami nie ma nic wspólnego (serial zawsze się różni, to tylko oparte na cyklu, więc nie musi być takie samo itd.), to grafik płakał jak tworzył. Aktorzy też nie najlepiej dobrani, grają jak Ci z telenoweli brazylijskiej, ale i tak najlepszy był Czarnobyl. Padłam XD

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
OlgaXD1226

Dzięki:)

ocenił(a) serial na 8
cladii161

Własnie dzięki takim postom obejrze serial

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones